Genel

Philips AVENT Anne Okulu, İlk Uzmanı Ayşe Öner ile Şimdi de Online

Gerçekleştirdiği projeler ile annelere ve anne adaylarına destek olmaya devam eden Annelerin 1 numaralı tavsiyesi* Philips AVENT, bilinçli anneler ve mutlu bebekler için geçen sene başlattığı ve büyük ilgi gören Philips Avent Anne Okulu projesini internete taşıdı. Philips AVENT’in bu projede el ele verdiği ilk uzman ise Doğum Koçu ve Hamile Eğitim Uzmanı Ayşe Öner…

İstanbul, TürkiyeHer kadın, sağlıklı ve mutlu bir hamilelik dönemi geçirmek, bebeği dünyaya geldikten sonra da her şeyi en bilinçli ve en doğru bir şekilde yapmak ister. Bunun için de mutlaka bir desteğe ihtiyaç duyar. Uzmanlarla yeni anneleri ve anne adaylarını buluşturmayı amaçlayan, ailelerin gerçek uzmanlardan en doğru bilgileri alması amacıyla açılan ve bugüne kadar gerçekleştirdiği seminerlerle annelere ve anne adaylarına ulaşan Philips Avent Anne Okulu, 2013 senesine internet üzerinden faaliyetlerine devam ederek başlıyor. Bu projenin ilk uzmanı ise, Doğum Koçu ve Hamile Eğitim Uzmanı Ayşe Öner… 1988 yılında Türkiye’de ilk defa “Doğum Öncesi Eğitim Hizmeti”ni başlatan, “Hamile Eğitim Merkezi”nde anne ve baba adaylarına doğum öncesi rehberlik eden, 1997’den bu yana da “Ayşe Öner Hamile Rehberlik Hizmetleri”nde çalışmalarını sürdüren ve ilk mesleği hemşirelianneokululogok olan Ayşe Öner’in “Hamilelik, Doğum ve Bebek Bakım Kitabı” ise hamilelerin, annelerin, babaların, hatta anneanne ve babaannelerin dahi başucu kitabı haline gelmiştir. Şimdi de Ayşe Öner, onlara en doğru bilgileri ulaştırmak için Philips AVENT ile elele veriyor.

Philips AVENT Türkiye’nin www.facebook.com/PhilipsAventTR Facebook sayfası üzerinden http://bit.ly/PA_Okulu adresinden ulaşılan bu projede Ayşe Öner, birbirinden farklı videolar ile anne adaylarına ve yeni annelere ulaşacak. Hamilelikte yaşanan fiziksel ve psikolojik değişimlerden, yenidoğan bebekler ile ilgili bilgilere, bebek ve çocuklar için ilkyardım bilgilerinden doğum anına ve bebek odası hazırlığına kadar kapsamlı konuların yer alacağı bu videolar ile anne adayları ve anneler, merak ettikleri her türlü sorunun yanıtını alabilecek. Güncel anne ve bebek konularının yer aldığı, annelik ile ilgili bilgilerin paylaşıldığı ve http://bit.ly/PA_Okulu adresinden ulaşılabilen Philips AVENT Anne Okulu, Ayşe Öner’in değerli bilgileri ile daha fazla anne adayına ve anneye ulaşmayı hedefliyor.

Annelerin 1 numaralı tavsiyesi* Philips AVENT, Ayşe Öner tarafından hazırlanan ve 7. baskısına girecek olan Hamilelik, Doğum ve Bebek Kitabı’na da aynı zamanda destek veriyor.

philips_aventlogo

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir