MUTFAĞIN HER SANTİMİ DEĞERLİ, NOLTE İLE HER ŞEY DÜZENLİ…

NOLTE’DEN, MUTFAKLARIN HER SANTİMİNİ DEĞERLENDİREN ÇÖZÜMLER…

             Türk hanımları yemek yapmayı çok seviyor. Bu nedenle yemek yaparken birçok mutfak araç gerecine ihtiyaç duyuyor. Bir süre sonra da bu araç gereçleri koyacak yer bulanamıyor. Öte yandan günümüzde mutfakların yaşam alanı olarak değerlendiriliyor oluşu, daima düzenli ve derli toplu görünmelerini gerektiriyor. Ayrıca kadınlar, mutfakta vakit geçirirken aradıklarına da bir çırpıda ve kolayca ulaşmak istiyor. İşte bu ihtiyaçlardan yola çıkan Nolte, görebileceğiniz en pratik ve en estetik çekmece ve dolap sistemlerini yarattı. 

Mutfakta aradığınız her şeyi bulun…

Schwingebene "Gullwing"

Nolte, modern dolap sistemleri ile günlük mutfak yaşamına düzen getiriyor. Mükemmel planlanmış sürgülü kasalar ve çekmeceler, iç düzenlemeler ve mükemmel detaylar mutfağı en verimli şekilde kullanmanızı sağlıyor. Böylece fazla çaba harcamadan mutfağınızda istediğiniz şeye ulaşmanız da mümkün oluyor. Değişik genişlikteki çekmeceli dolaplar, mutfağınızdaki alandan en uygun şekilde yararlanmanız için harika bir fırsat yaratıyor.

 

Mutfakta karmaşa sona eriyor…

 

Nolte mutfakların ComfortLine sürgülü kasa ve çekmece sistemi, boşa harcanan depolama alanlarını ve ağırlık sorununu ortadan kaldırıyor. ComfortLine düzenleme sistemi sayesinde çatal bıçak ve porselen takımlarınızı ya da tencerelerinizi yerleştirmeniz çok kolaylaşıyor. Tam kapasite ile dolu olduğunda bile mükemmel iç düzenlemesi sayesinde karmaşaya izin vermiyor. Aynı zamanda bu sistemde çekmecelerinizin yerini değiştirme, ayarlama yapma, yenilerini ekleme imkanınız da bulunuyor.

Unterschrank mit kovexer Tür und Vollauszug mit Vorratskörben

Nolte’de detaylar mükemmellik yaratıyor. …

Nolte mutfak tasarımlarında detaylar, mükemmelliği ve benzersizliği tamamlayan en önemli unsurlar olarak öne çıkıyor. Çekmecelerin 80 kiloya kadar taşıma kapasitesi ile içecek kasaları bile artık mutfakta kendine yer bulabiliyor. SilentComfort teknolojisiyle de dolap ve çekmeceler, son derece sessiz bir şekilde kapanıyor. Kulpsuz mutfak mobilyalarında bulunan it-aç teknolojisi ise Nolte’nin çekmece ve dolaplarda sunduğu bir başka özellik…

Besteckeinsatz Kunststoff

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top