MUTFAKLARINIZDA DÜZEN VE SAĞLIK BİRARADA

Doğayı mutfaklara taşıyan Caraware, bambu fiber saklama kaplarıyla hem sağlığınızı koruyor hem de mutfaklarınızda düzeni sağlıyor. Ceraware’in 3’lü bambu fiber saklama kapları ile yiyeceklerinizi rahatça düzenli bir şekilde saklayabilir, besinlerinizin ilk gün ki tazeliğini koruyabilir ve mutfağınıza şıklık katabilirsiniz.

Sağlıklı ürünleriyle fark yaratan Ceraware, mutfaklarda kadınların hayatını oldukça kolaylaştırıyor. Mutfaklarında düzenlerini sağlamak isteyen kadınlar, bambu tozundan yapılan saklama kaplarıyla bakliyat, şeker, çay, tuz gibi evlerde sıklıkla kullanılan gıdalarını sağlıklı bir şekilde muhafaza edebiliyor.

 

Doğal Saklama Kaplarıyla “ Gıdalarınız İlk Gün ki Tazeliğinde”

Ceraware ürünlerini tasarlarken her şeyden önce insan ve çevre sağlığını önemsiyor. Ailenin tüm bireyleri ve doğa için oldukça güvenli olan saklama kapları bambu ağacından üretiliyor. Mutfağın her yerinde rahatlıkla kullanabilen kaplar, yenilenebilir ve geri dönüşüm özellikleriyle çevreye de hiçbir zarar vermiyor.  Korumalı kapakları ve doğal yapısı ile gıdaların hava almasını önleyerek uzun süre tazeliğinin korunmasını sağlıyor. Çay, şeker gibi birçok besini saklamada güvenle kullanılabilen saklama kapları, yuvarlak ve kare olarak dizayn edilen tasarımlarıyla mutfaklarınıza şıklık ve doğallık katıyor. -20 ile +100 derece ısıya dayanabilen kaplar aynı zamanda bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabiliyor.  Kalite standartlarına uygun olan Ceraware saklama kapları; Almanya’da LFGB, Amerika’dan FDA, Avrupa Birliği’nden REACH sertifikalarına sahip. Bakteri barındırmayan, kullanım kolaylığı sağlayan ve yüzde 100 ekolojik olan bambu fiber saklama kaplarına sahip olmak istiyorsanız www.ceraware.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

bambu fiber 3 lu saklama kapi 69.90 TL bambu fiber 3 lu saklama kapi 73.90 TL

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top