Genel

easyJet ekibine yeni stil

easyJet, kabin görevlileri için yeni, şık üniformalar tasarlattı. Özel tasarım yeni üniformalarıyla easyJet kabin ekibi stille uçacak.

 

Avrupa’nın 1 numaralı hava ağı operatörü easyJet’in kabin görevlileri, artık yolcularını ‘Yılın İngiliz Modacısı’ unvanına sahip Jeff Banks MBE ve kurumsal giyim uzmanlarından oluşan bir ekibin tasarladığı yeni şık üniformaları ile karşılıyor.

üniforma-1 üniforma-2

Altı aylık kapsamlı bir tasarım, deneme ve üretim sürecinin ardından easyJet’in 30 ülkeye yaptığı binin üzerinde günlük uçuşunda kullanılan üniformanın yanı sıra, 5000 kişilik kabin ekibi için altı parçalık yeni alternatifler eklendi. easyJet, 2007 yılından bu yana ilk kez kabin ekibinin üniformalarını yeniledi.

 

easyJet’in yeni üniformaları, 18 ve 68 yaşları arasında 3000’den fazla kadın ve yaklaşık 1500 erkek kabin görevlisi için stil ve rahatlık amaçlı tasarlandı. easyJet, Birleşmiş Krallığın en büyük kurumsal giyim uzmanlarının bulunduğu ICW’de Tasarım Danışmanı olarak görev yapan Jeff Banks ile, easyJet’in canlılık ve ruhunu yansıtan turuncu rengini çağdaş ve klasik bir şekilde sunan yeni koleksiyonun ana hatlarını belirledi.

 

Yeni koleksiyonun tasarım stili, rahatlık, yıkama ve giyim performansı, easyJet markası ve müşteri tercihleri gibi kategorilerde değerlendirilmesi için easyJet ağından 100’ün üzerinde kabin görevlisi belirlendi. Kabin görevlileri, yeni üniformaları görünüm, doku, stil, dayanıklılık ve uygunluk alanlarında değerlendirdi. Koleksiyon, kadınlar için iki elbise ve onunla uyum sağlayan daha uzun bir fular ve erkekler için de yeni bir yelek ve kravatla sonuçlandırıldı.

 

Yeni easyJet üniformaları konusunda çok heyecanlı olduklarını belirten easyJet Kabin Ekibi Servis &

Standartlar Yöneticisi, Angela Mullen sözlerine şu şekilde devam etti:

 

“Havayolumuzun yüzü olan ekibimizin, üniformaları ile profesyonel, düzgün görünümlü ve güvenli hissetmeleri çok önemli. Yeni koleksiyonumuz, modaya uygun olmanın yanı sıra, ekibimizin işlerini rahatlıkla yapmalarına da imkan sağlıyor.  Jeff Banks ve ICW’deki ekip çok başarılı bir iş çıkarttı; üniformaları gururla taşıyacaklarına eminim.”

 

easyJet’in yeni koleksiyonunu tasarlamaktan duydukları mutluluğu dile getiren ICW’nin Danışman Tasarımcısı, Jeff Banks;

 

“Yaptığımız iş mükemmel gözüküyor. Bu yeni tasarımı easyJet’in, markasına ve ekibinin görünüm, iyilik ve rahatlığına verdiği önemin bir yansıması olarak değerlendirebiliriz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir