PRATİK VE LEZZETLİ YİYECEKLER İÇİN

PRATİK VE LEZZETLİ YİYECEKLER İÇİN, EMSAN FEEL STEEL TOST MAKİNESİ

Kadınların kırk yıldır vazgeçemediği marka Emsan; elektrikli mutfak aletleriyle de fark yaratmaya devam ediyor. Emsan Feel Steel tost makinesi yanmaz, yapışmaz döküm yüzeyi ve farklı özellikleri ile mutfakların en gözde ürünleri arasındaki yerini alıyor.

Emsan Feel Steel tost makinesi; farklı yiyecekleri kolayca pişirebildiği için sabah kahvaltılarında, gün içerisindeki küçük molalarda, çocukların beslenme çantalarında ya da gece atıştırmalarında en büyük yardımcınız olacak. Özellikle çocukların sabah kahvaltılarında ve okul için hazırlanan beslenme çantalarında annelere çok büyük kolaylık sağlıyor. Kolay temizlenebilen yapışmaz döküm plakaları ve gümüş renkli şık görünümü ile Emsan Feel Steel, pratikliğinin yanında mutfaklarınıza şık bir hava katıyor.

Kadınların mutfakta kısa sürede keyifli vakit geçirmelerini hedefleyen Emsan; yeni geliştirdiği Feel Steel tost makinesinin 180 derece açılabilir kapakları ile kısa sürede lezzetli aperatifler ve tostlar hazırlama imkânı sağlıyor. Zaman ayarlı otomatik kapanma fonksiyonu, yağlı pişirme için yağ damlama tepsisi, serin tutma kolları ve sıcaklık kontrol düğmesi ile kullanım kolaylığı sunuyor.

Emsan Feel Steel Tost Makinesi; 249 TL’den satışa sunulmaktadır.

Emsan Feel Steel Tost Makinesi - Dekupe- 249 TL

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top