YAZIN KURUYAN CİLDİNİZ FERAHLASIN

YAZIN KURUYAN CİLDİNİZ HERBAL ALOE RAHATLATICI JEL İLE FERAHLASIN

Yazın güneş ve su ile temas eden cildimiz yıpranabiliyor. Bu durumda cildimizin yardımına ise Herbalife’ın “Aloe Vera” içerikli ürünleri arasında Herbal Aloe Bakım Serisi’nde yer alan Rahatlatıcı Jel koşuyor. Cildi daha pürüzsüz ve yumuşak yaptığı bilimsel olarak kanıtlanan Herbal Aloe Rahatlatıcı Jel, özellikle deniz ve güneş sonrası cildi rahatlatarak kuruluğu gidermeye ve cildi ferahlatmaya yardımcı oluyor.

 

Yaz mevsiminde özellikle de tatilde deniz ve güneşle teması cildimizi kurutabiliyor. Buna bir de sık duş almamız eklenince cildinimizin nem ihtiyacı artıyor. Sağlıklı yaşam sektörünün lider markası Herbalife’ın, Herbal Aloe Bakım Serisi’nin Rahatlatıcı Jeli, yaz mevsiminde yaşadığımız nem ihtiyacına karşı cildi rahatlatarak, kuruluğu ve çatlamayı gidermeye yardımcı oluyor. Cildi daha pürüzsüz ve yumuşak yaptığı bilimsel olarak kanıtlanan* Herbal Aloe Rahatlatıcı Jel, “Aloe Vera” bitkisinin nemlendirici, tazeleyici, iyileştirici özellikleri dikkate alınarak yaratıldı. Güneş sonrası cildi rahatlatarak nemlendiren jelin sürülmesi de çok kolay.

 

Herbal Aloe Rahatlatıcı Jel, tedavi edici ve cilt için faydalı özellikleri nedeniyle üç bin yılı aşkın süredir kullanılan Aloe Vera, yüksek oranda E vitamini içeren zeytinyağı, özellikle kuru / hassas ciltler için rahatlatıcı-ferahlatıcı etkisi ile papatya ekstresi, cildin esnekliğini artırırken aynı zamanda nemini korumasına yardımcı olan Afrika Shea yağı ve deniz tuzları gibi doğal içeriklere sahip. Herbal Aloe Rahatlatıcı Jel, sülfat, paraben, ilave boya ya da renklendirici ise içermiyor.

 

Herbalife Bağımsız Distribütörleri aracılığı ile satın alabileceğiniz Herbal Aloe Rahatlatıcı Jelin önerilen satış fiyatı 26 TL’dir.

 

 * Cantor Arastırma Laboratuarları’nın Ekim 2010 tarihinde ABD’de yürüttüğü Nemlendirme Panel Testi ile desteklenen iddialara göre katılımcıların %100’ü, ciltlerinin görünümünde ve hissinde gelişme gördüğünü belirtmiştir.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top