Genel

YAZ GÜNLERİNDE BEBEKLERE ÖZEL VÜCUT YAĞI

Bebek bakımında ve hijyeninde ailelerin bir numaralı tercihi Uni Baby, kuru ve hassas ciltlere özel üretilen vücut yağı ile bu yaz bebeklerin, çocukların ve yetişkinlerin cildini nemlendiriyor. Güneşlenme sonrası kullanımda içindeki havuç yağı ile tende kalıcı renk sağlayan Uni Baby vücut yağı bu yaz tatil günlerinin vazgeçilmezi olacak.

Kuru ciltlere özel hazırlanan Uni Baby vücut yağı bu yaz ister tatilde ister evde kullanım sırasında cildin ihtiyacı olan nem gereksinimini sağlıyor. Hassas bebek cildinde, çocuklarda ve yetişkinlerde kullanıma uygun olan Uni Baby vücut yağı, içeriğinde bulunan bitkisel yağlar ile cildin lipit tabakasını güçlendiriyor ve esnekliğini artırıyor. Suya dayanaklı olan Uni Baby vücut yağı, içeriğinde bulunan havuç yağı ile hücrelerin yenilenmesine de yardımcı oluyor.

Hem Bebeklere Hem Yetişkinlere Hem de Hamilelere

Tatil günlerinde güneş ışınları cilde zarar veriyor ve cildin doğal neminin kaybolmasına neden oluyor. Uni Baby vucüt yağı dış etkenlerden cildi koruyor ve güneş yanıklarının iyileşmesinde yardımcı oluyor. Güneşlenme sırasında kullanıma uygun olmayan Uni Baby vücut yağı, güneşlenme sonrasında kuruyan cildin kaybettiği nemi tekrar sağlıyor cildi yumuşatarak kalıcı renk veriyor.

Uni Baby vücut yağı bebeklerin ve yetişkinlerin cildini banyo sonrasında da nemlendiriyor. Yoğun formülü ile cildin nemini uzun süre muhafaza eden Uni Baby vücut yağı ile gün içerisinde cildinize ipeksi bir dokunuş kazandırabilirsiniz. Boya maddesi içermeyen Uni Baby vücut yağı ile hamilelik döneminde oluşabilecek çatlakları da önleyebilirsiniz.

Uni Baby vücut yağı fiyatı: 12,50 TL

Uni Baby Vücut Yağı Dekupe_12.50 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir