Genel

TRENDLER YENİDEN YORUMLANIYOR!

LOVE’N FASHION PARIS 2014 İLKBAHAR-YAZ KOLEKSİYONUYLA TRENDLERİ YENİDEN YORUMLUYOR!

Avrupalı kadınların gardıroplarının vazgeçilmezi LOVE’N FASHION PARIS, 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’yla Türk kadınlarının gardıroplarına feminen, trendi ve sofistike parçalar sunmaya devam ediyor.

 Farklılık arayan ve lüks giyinmeyi seven kadınların markası LOVE’N FASHION PARIS, 2014 İlkbahar- Yaz Koleksiyonu’yla yeni sezonun trendlerini kendine özgü çizgisiyle harmanlıyor. Fermuar, dikiş ve volan detaylarının ağırlıklı olarak kullanıldığı 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda abiye elbiseler, jean pantolonlar,  tulumlar, volanlı mini etekler, uzun şifon elbiseler, ceketler, payetli etekler, büstiyerler, uzun şifon elbiseler ve mini şortlar yer alıyor. Şık görünümleri sporlaştıran bluz ve trikoların dikkat çektiği koleksiyonda ağırlıklı olarak siyah, beyaz, ekru, toprak ve pastel tonları kullanılıyor.

Carnevale mağazalarında Fashion Factory’nin distrübitörlüğünde Türkiye’deki modaseverlerinin beğenisine sunulan LOVE’N FASHION PARIS’in koleksiyonları aynı zamanda mono brand mağazalarında da satışa sunuluyor.

Markanın mono brand mağazaları Ataköy A Plus Alışveriş Merkezi ve İzmir Alsancak’da bulunuyor.  LOVE’N FASHION PARIS, Carnevale mağazaları adı altında ise İstinye Park AVM, Palladium AVM, Capacity AVM ve Ankara Cepa AVM’de satışa sunuluyor

,ZA__0281

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir