Genel

Kartopu ‘Fikir Atölyesi’ yeni ufuklara doğru

Türkiye’de iplikle mucizeler yaratılabileceğine inananlar, Kartopu Fikir Yumağı Tasarım Yarışması’nda bir araya geliyor. Bu sene üçüncüsü düzenlenen 

“Fikir Yumağı Tasarım Yarışması” yarışmacılarına farklı etkinlikler sunuyor. Dünya’da ödül almış tasarımcılardan oluşan “Fikir Yumağı” jürisi, düzenlediği atölye çalışmalarıyla, yarışmacılarına yol gösteriyor, yeni ufuklar açıyor.  

‘Fikir Atölyesi 15 Mart 2014 Cumartesi günü son kez, Okan Üniversitesi Mecidiyeköy kampüsünde gerçekleşerek yarışmacılar ile alanında deneyimli isimleri bir araya getirecek.

 

El örgü sektörünün öncü firması Kartopu, 2013 Ekim Ayı’nda başladığı üçüncü Fikir Yumağı Tasarım Yarışması’nda ülkemizde tasarıma bakışı geliştirmek ve farklı fikirleri yönlendirebilmek için atölye çalışmaları hazırladı.  Fikir Yumağı yarışmacıları ile Dünya’da ödül almış pekçok ismin biraraya geldiği “Fikir Atölyesi”nde  tasarımın ve hayal etmenin farklı yönleri ele alınıyor.

“Fikir Yumağı Tasarım Yarışması” atölye çalışmalarının üçüncü ve son etabı 15 Mart 2014 tarihinde Okan Üniversitesi Mecidiyeköy kampüsünde gerçekleşecek. Fikir Yumağı jurisini, yarışmacılarla biraraya getirecek atölye çalışmaları, merkezi tasarım olan farklı içeriklerden oluşuyor.

Bu çalışmalara katılmak için yarışmacıların Facebook Fikir Yumağı sayfasından atölye çalışmaları için başvurmaları yeterli.

isik

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir