Mythic Oil Couture Edition by DILEK HANIF

Ve Efsane Doğdu:

oil1Mythic Oil.. 2011 yılında lanse edilmesinden bugüne kadar geçen zamanda 60 ülkede kadınların güzelliklerine tarihin derinliklerinden gelen bir dokunuş. Sahip olduğu efsanevi büyüleyici etkisi ile kadınların ve zanaatkar kuaförlerin vazgeçemedikleri iksiri olmuştur.

Efsanevi Doğu’nun güzellik ritüellerininden ilham alınarak yaratılan Mythic Oil  sadece altı ayda, saç tasarımcıları ve kadınlar arasında kült olmayı başardı. Paris, Londra, Milan ve New York moda showlarının kulislerinde rüzgarını estiren Mythic Oil şimdi kadınların sağlıklı saç bakımı için tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmek üzere, eşsiz ürünler ile serisini daha da zenginleştirdi. Saçları efsanevi güzellik ile buluşturan Mythic Oil özel doğal yağlar ile harmanlanmıştır. Argan, pirinç kepeği  ve pamuk çekirdeği yağlarının herbirinin efsanevi özelliklerinin birbiri ile buluşmuş ve tarihe gömülen doğu geleneğinin güzellik tekniklerini tekrardan canlandığı efsane doğmuştur.

Dilek Hanif:

“Osmanlı tarihini ruhumun derinliklerinde hissediyorum” diyen Dilek Hanif 1990 yılında ilk markası Dilek Hanif Line’ı  yarattı. İlk “Couture” defilesini 2002 yılında Aya İrini’de sunmasını devamında birçok değerli başarılar izledi. 2004 yılından beri Osmanlı motifleri ve çağdaş stilin bir araya gelerek yarattığı farklı estetik anlayış içeren koleksiyonlarını Paris’te sunuyor. Tasarımlarında Doğu ve Batı’yı buluşturan Hanif, yüksek enerjisi ve yeteneği ile Türkiye’nin değerlerini tasarımlarında ön plana çıkararak modern Türkiye’nin en önemli tasarımcılarından biri olmuştur.

Dilek Hanif’in dokunuşu ile Mythic Oil şimdi daha cezbedici..

Mythic Oil’in şık ve gizemli tasarımını yaratan Hanif, Mythic Oil’in dünyasını haz ve tarihin derinliklerinden gelen güzellik olarak yorumluyor. Siyah ve altın gölgelerin maximize edildiği Dilek Hanif Mythic Oil Couture tasarımında Hanif’in yorumu ile kadınların prenses, saçların mücevher olduğu dünyada zerafet, kadın ruhu ve modernite bir araya getirildi. Dilek Hanif’in eşsiz dokunuşu ile Mythic Oil gizemi yepyeni couture kıyafeti ile şimdi daha da cezbedici..

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top