Genel

Mondi ile uykunuz daha kaliteli, konforlu ve huzurlu

Mobilya sektöründe yenilenen yüzüyle başarılı bir grafik izleyen Mondi, enerji yatak serisi ile de konforlu, kaliteli ve rahat bir uykuyu evinize getiriyor.

Mondi Plusjel Yatak ve Majestik Yataklar daha konforlu bir uyku uyumanıza ve daha zinde uyanmaya yardımcı oluyor.

 Kalite ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile mobilya sektöründe öne çıkan Mondi, enerji yatak serileri ile her eve rahatlık, konfor ve kaliteyi taşıyor. Plusjel ve Majestik yatakları ile sağlıklı ve kaliteli bir uykunun kapılarını açan Mondi, güne zinde başlamanıza yardımcı oluyor.

Özel teknoloji ile kusursuz bir uyku

Özel Jelltech teknolojisinin kullanıldığı Plusjel Yataklar daha konforlu bir uyku sunarken,  gün boyu kaybettiğiniz enerjiyi geri kazanmanıza yardımcı oluyor. Yatakta kullanılan viscojell sünger  ile kas ve sinir sistemi üstündeki baskıyı azaltarak kan dolaşımının rahatlaması sağlanıyor. Plusjell yataklar kullanım tercihine göre bir yüzü sert diğer yüzü yumuşak olarak kullanılabiliyor.

Jelltech teknolojisinin kullanıldığı Majestik Yataklar ise  konforun kapılarını açıyor. Kullanım tercihine göre bir yüzü sert diğer yüzü yumuşak olarak tasarlanan özel tasarım pedi ayrıca yatak olarak da kullanılabiliyor. Nem emici ve hava geçirgenliği yüksek kumaş teknolojisi  aynı zamanda leke tutmama ve kolay temizlenebilme özelliğine sahip.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir