Genel

GROHE SPA® ile her banyo bir keyif alanına dönüşüyor

GROHE SPA® yeni fonksiyonlar, her tercihe uygun kişiselleştirilebilen seçenekler, eşsiz tasarımla bütünleşen teknolojisiyle bambaşka bir dünyanın kapılarını açıyor

 

Premium banyolar dünyasındaki evrim devam ediyor. Çeşitli su terapileri ile vücutlarını ve zihinlerini şımartmak isteyenler, artık banyolarını kişisel bir spaya dönüştürmek için daha da fazla seçeneğe kavuşuyor. GROHE, daha rahatlatıcı ve keyifli bir su deneyimi için, GROHE SPA® yelpazesine bir dizi heyecan verici yeni ürün ekledi.

GROHE Grandera (4)

GROHE SPA®, hem banyonun şekline uyarlanabilen hem de kişisel tercih ve ihtiyaçlarınıza göre şekillendirilebilen, titizlikle kişiselleştirilmiş bir alan  yaratarak banyonuzun potansiyelinin en üst düzeye çıkartılması anlamına geliyor. Mevcut alandan en iyi şekilde yararlanmak için, banyonun dört alana bölünmesi tavsiye ediliyor. Lavabo etrafındaki “hazırlık alanı” temizlenmek ve güne hazırlanmak için kullanılıyor. Buna karşılık, “yenilenme alanı”, vücudu tazeleyip canlandırmak için duşa odaklanıyor. Küvet ise, insanların vücutlarını ve zihinlerini rahatlatabilecekleri “rahatlama alanı”nın merkezini oluşturuyor. Yeterli alan olduğu takdirde, bir yatar koltuk veya şezlongun bulunduğu ek bir “dinlenme alanı” oluşturmak da iyi bir fikir. Bu alanları sunan bir banyo planı, evin tam ortasında, tüm duyulara hitap eden ve her an ve her durumda eşsiz deneyimler sunan kişisel bir ortam sağlıyor.

 

Akıcı biçimler

 

Hayalinizin banyosunu donatmak ve aksesuarlarla bezemek söz konusu olduğunda, GROHE SPA® hiçbir hayali cevapsız bırakmıyor. Bu noktada size düşen görev ise, tercih edeceğiniz tasarım tarzının seçilmesi oluyor. GROHE SPA® armatürler, banyonun tüm alanları için farklı tasarım biçimlerinde temin edilebilirken, ürün yelpazesinde yer alan birçok parça da şık ortamlar yaratmak üzere kombine edilebiliyor. GROHE bünyesindeki tasarım stüdyosu tarafından geliştirilen en son tasarım unsuru ise “daikare” adını taşıyor. Kare ve dairesel biçimleri bir araya getiren bu tasarım, akıcı feminen biçimleri net şekilde tanımlanmış maskülen kenarlar ile birleştiriyor. Bu biçim, modern bir tasarım yaratma arzusundan hiçbir taviz vermeden zamanın ötesine geçen estetiği nostaljik bir hava ile birleştiren yeni GROHE Grandera™

9 GROHE SPA F-digital Deluxe

koleksiyonunun da temelini oluşturuyor. Klasikten çağdaşa uzanan geniş bir banyo dekoru yelpazesi ile kolaylıkla koordine edilebilen bu lüks seri, tüm banyo ve duş ürünlerinin yanı sıra uyumlu aksesuarları da kapsıyor.

 

 

 

Kişiselleştirilmiş ve son derece fonksiyonel çözümler

 

Hangi tasarım ter

cih edilirse edilsin, her banyoyu tamamlayacak uyumlu GROHE SPA® armatürleri de mevcut. Tezgah üzeri ürünlerden ankastre ü

rünlere,


ir çözüm yaratmayı mümkün kılıyor.
tek ve çift kumandalı bataryalardan, yerden banyo bataryalarına, mekanik ve dijital kontrol sağlanan ürünlerin farklı renk seçeneklerine kadar, GROHE SPA®’nın sunduğu çeşitlilik, tümüyle  kişiselleştirilmiş b

 

Bu olanak, sadece bataryalar değil, duşlar için de sunuluyor. El duşları, yan duşlar, tepe duşları ve şelale akışlı çıkış uçları, duş setleri, termostatik bataryalı duş sistemleri, tam olarak kişiselleştirilmiş bir duş alanı yaratmak için seçebileceğiniz farklı opsiyonlardan sadece birkaçı. Çeşitlilik, GROHE Power&Soul® serisinin de merkezinde yer alıyor. Bu duş serisi, duş başlığının arkasında akış seçicisi sunuyor. Dört temel veya yedi karışık akış şeklinden birini seçerek, hava ile karışmış su damlalarını sizinle buluşturan rahatlatıcı bir duştan, vücudunuzun ve cildinizin canlanmasını sağlayan masaj terapisine geçmek için tek bir butona basmanız yeterli. Hareketli ve titreşimli akış sağlayan GROHE Bokoma Spray™ ise duş deneyiminizi hem görsel hem de duyusal bir şölene çeviriyor.

GROHE Grandera (3)

GROHE SPA® F-digital Deluxe kullanılarak, anın havasına uygun renkli ışıkların kullanıldığı Renk Terapisi’nden, hassas cilt temizliği için buharın kullanıldığı Su Terapisi’ne ve müzik veya doğal bir ses ambiyansı sunan Ses Terapisi’ne kadar kişiselleştirilmiş wellness terapileri yaratılabiliyor. Apple iPod Touch 4G bağlantısına sahip bir hoparlör yuvası, renkli ve kısılabilir LED ışıkları, müzik ve buhar yoğunluğu gibi tüm modül fonksiyonlarının GROHE SPA® uygulaması kullanılarak kolaylıkla kontrol edilebilmesine imkan veriyor.

 

 

Detaya olan tutku

 

Kokulu mum ve oda spreyleri, losyonlar, banyo tuzları ve sabunları, doğal süngerler ve vücut fırçaları, süper yumuşak havlular ve kabarık bornozlar olmadan özel bir spanın ne anlamı var? Bunlar ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak diğer doğal aksesuarlar GROHE SPA®’nın sunduğu keyif deneyimini tamamlıyor. Organik malzemelerden üretilen ve misket limonu, portakal, greyfurt, ylang-ylang ve sedir ağacından oluşan kokuya sahip vücut bakım ürünleri, bu eşsiz deneyime bir Aroma Terapi unsuru da ekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir