Genel

ESTETİĞİN VE KONFORUN TEK ADRESİ

GEBERIT AQUA CLEAN

 Estetik, modern ve şık tasarımlardan vazgeçemeyenlerin tek tercihi İsviçreli dünya markası Geberit, AquaClean 8000plus serisi ile rahatlığın ve konforun adresi oluyor.

 Aquaclean 8000plus

Lüks banyoların vazgeçilmez parçası olan Geberit, otomatik taharet özelliğine sahip klozet sistemi AquaClean 8000plus ile konfor ve hijyeni bir araya getiriyor. Hayat kalitenizi yükseltecek olan AquaClean 8000plus, sizlere otomatik taharet özelliği ile hijyeni, masaj fıskiyesi ve kurutma opsiyonlarıyla konforu, çocuk emniyet kilidi ile güvenliği sunuyor. Bir klozetten çok daha fazlası olan AquaClean 8000plus, kaydedilebilir kullanıcı profiline sahip olup, uzaktan kumanda ile de yönetilebiliyor.

 

 

 

Rengini Siz Seçin!

 

Geberit AquaClean 8000plus’ın çok fonksiyonlu yapısının yanı sıra, Manhattan grisi Bahama beji gibi alternatif renklerinde içinde bulunduğu geniş renk yelpazesi her zevke uygun farklı seçenekler sunuyor. Hemen hemen tüm gömme rezervuarlarla ve Geberit Monolith rezervuar modülü ile kullanılabilen AquaClean 8000plus kendinden rezervuarlı asma ve yere oturan modellere de sahip.

 

Banyonuzun vazgeçilmezi olacak bu ürün hayatınıza konfor getirecek.

 

www.geberit.com.tr

 

Geberit AquaClean 8000plus ürün fiyatı; 10.600 – 11.700 TL+Kdv

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir