Genel

DURAN SANDWİCHES CADDE MAĞAZACILIĞI İLE BÜYÜYOR

Viyana merkezli olan ve Avusturyalı lezzetleri Türk kültürüne uygun hale getirip halkımıza sevdiren Duran Sandwiches, cadde mağazacılığı ile büyüyor. AVM’lerden ziyade işlek caddelerde yer alan Duran, müşterileri ile birebir iletişim kurarak hizmet vermeyi tercih ediyor. 2013 yılı içinde 4 yeni mağaza açmayı planlayan Duran Sandwiches’ın Türkiye Master Franchise Sahibi Metin Yelkenci, bu şubelerin de cadde üstünde olacağını belirtiyor.

Duran Sandwiches, kurulduğu günden beri toplantı, açılış, davet ve etkinliklerde, çeşitli lise ve üniversitelerin etkinliklerinde, bankaların- konsoloslukların toplantılarında ve İstanbul’un her yerinde gerçekleştirilen fuarlarda ziyaretçilere sunulmak üzere ilk akla gelen isimlerden. Yeni çıkardığı “Toplantı Menüleri” ile şimdi tüm iş dünyasının tercihi haline gelen Duran Sandwiches, yoğun talep üzerine yeni mağazalar açıyor. İş dünyasının ve yaya akışının yoğunlaştığı lokasyonları tercih eden Duran Sandwiches’ın, 2013 sonuna kadar açacağı yeni şubelerinden 2 tanesi Anadolu Yakası’nda olacak.

İLK GÜNDEN BERİ “BEYAZ ZAMBAK” ALIYORUZ!

Türkiye Master Franchise Sahibi Metin Yelkenci: “Duran Sandwiches, günlük taze ve lezzetli üretiminin yanında samimi ortamıyla da tercih ediliyor. AVM’ler daha hızlı tüketime yönelik mekanlar. Biz müşterimizle birebir iletişim kurma ve karşı karşıya gelme imkanını AVM kültüründen ziyade caddelerde bulabileceğimize inanıyoruz. Bu yüzden cadde mağazacılığı ile büyümeyi tercih ediyoruz. Bu sene içinde 4 yeni şube açmayı planlıyoruz. Bunlardan 2 tanesi için Ümraniye ve Ataşehir gibi iş merkezlerinin Anadolu Yakası’nda yoğunlaştığı bölgeleri düşünüyoruz. Bu sayede hem Anadolu Yakası’nda olmamızı isteyen müşterilerimize daha kolay hizmet vereceğiz hem de pratikliği ile iş toplantılarının bir numaralı yiyeceği haline gelen “Toplantı Menüleri”mizi daha rahat servis edeceğiz. Tazelik, lezzet ve pratikliğin yanında hijyene verdiğimiz özenle de dikkat çekiyoruz. Ayrıca bu özenimiz belgelidir. Biz, temizlik ve hijyen kurallarına uygunluğu ödüllendirmek amacıyla 2004 yılında verilmeye başlanan “Beyaz Zambak” bayrağını ilk günden beri alıyoruz. Özellikle İstiklal Caddesi’nde bu ödüle 9 yıldır layık görülen ender markalardanız.”

nisantasi taksimvitrin vitrinlevent

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir