Genel

COLLEZIONE BY EDA TAŞPINAR İLE PLAJLARIN STİL İKONU OLUN!


Moda dünyasının stil ikonu Eda Taşpınar, yepyeni plaj koleksiyonuyla ilk kez Collezione’de…

 Kendi adını taşıyan iki güneş ürününü Collezione mağazalarında satışa sunan Eda Taşpınar şimdi de “Collezione by Eda Taşpınar” adıyla markanın yaz plaj koleksiyonuna imzasını atıyor.

Collezione, ünlü isimlerle hazırladığı iddialı koleksiyonlara  ile bir yenisi daha ekliyor. Stil ikonu Eda Taşpınar’ın tasarladığı ve tüm yaz plajlara damgasını vuracak koleksiyon, renklEda Taşpınari ürünleriyle genç ve dinamik tarzlara vurgu yapıyor. Cesur ve iddialı duruşuyla her zaman gündemde olan Eda Taşpınar’ın, stil sahibi, özgür ve yenilikçi moda severlerin markası Collezione ile yaptığı bu işbirliği sonucu ortaya trendy, renkli, enerjik ve stil sahibi gençlere hitap eden bir koleksiyon çıkıyor.

Palmiyeleri ve güneşiyle ünlü Los Angeles’taki Sunset Bulvarı’ndan ilham alınarak hazırlanan koleksiyonda, canlı renkler ve doğanın eşsiz özellikleri bir sentez yaratıyor. Tasarımların en belirgin özelliklerinden biri, herkesin yaz aylarında rahatlıkla giyebileceği, aynı zamanda kedini şık ve çekici hissedebileceği kalıplara sahip olması.

Bikini, mayo, mayokini, pareo, kaftan, terlik, gözlük, plaj çantası ve renkli takıların yer aldığı koleksiyon doğanın canlı renklerini, çeşitliliğini ve güzelliğini yansıtıyor. Ürünler hem sezon trendlerinden ilham alıyor hem de gençlerin kendi tarzlarına adapte edebilecekleri eğlenceli, cesur stiller ortaya çıkarıyor.

Her parçada Eda Taşpınar dokunuşlarının hissedildiği koleksiyonda özellikle bikini, mayo ve mayokinilerde, klasik çizgilerden farklı olarak dinamik, cool, sportif siluetler dikkat çekiyor. Çarpıcı renk kombinasyonlarının öne çıktığı tasarımlar, rahatlığı ön planda tutan aksesuarlarla tamamlanıyor.

“Güneş yağını gençlerle buluşturma noktasında; Collezione’yi ve beni takip eden genç kitlenin çok benzer olması nedeniyle ürünlerimi ilk kez Collezione tüketicilerinin beğenisine sunma kararı aldım” diyen Eda Taşpınar’ın Collezione için hazırladığı bu özel koleksiyon tasarımları, Nisan ayı itibariyle Collezione ve Collezione.com dışında sadece Trendyol.com ve Modagram.com alışveriş sitelerinde de satışa sunulacak.

collezione_by_et_3bikini_59.9 TL  UCB470111-39.99 TL UCB470114 - 39.99 TL UCB470124 - 44.99 TL UCB470127- 34.99 TL UCB470134 -- 39.99 TL UCB470158- 64.99 TL UCB470160- 79.99 TL UCB470164- 44.99 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir