Genel

Bosch Küçük Ev Aletleri bir ‘tıkla’ kapınızda!

Bosch küçük ev aletleri online satışı başladı

Bosch Küçük Ev Aletleri, online mağazası ile tüketicilerine hem güvenli hem de zamandan tasarruf sağlayan bir alışveriş deneyimi sunuyor. Bosch’un tüm küçük ev aletleri, çok özel kampanyalar ve ayrıcalıklar ile http://www.bosch-home.com/tr/store/ adresinde sizi bekliyor.

 

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünü değil, geleceğimizi de iyileştiren teknolojiler sunan Bosch Ev Aletleri, şimdi de, hayatı kolaylaştıran küçük ev aletlerine özel resmi internet sitesi üzerinden bir online mağaza açarak, tüketicilerinin bir tıkla ulaşabileceği kolaylıkta ve Bosch güvencesiyle online satışa başladı.

 

Bosch online mağazaya tüm Türkiye’den güvenle ulaşılabiliyor

Türkiye’nin her yerinden 3D Secure ödeme sistemi ile güvenli alışveriş imkanı sunan Bosch Küçük Ev aletleri online mağazası sayesinde ürünler, Bosch güvencesiyle stok sorunu yaşamadan bir tıkla kapınıza geliyor. Ürünler, Yurtiçi Kargo güvencesi ile teslim ediliyor. 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo imkânının  yanı sıra Bonus ve World Card ile yapılan alışverişlere 12 aya varan taksit imkanı sunuluyor. Bosch online mağazayı ziyaret eden tüketiciler, Bosch’un online satışa özel fırsat kampanyalarından da yararlanıyor. Tüketiciler, satın aldıkları ürünle ilgili herhangi bir sorun ile karşılaştıkları takdirde, ürünü hiçbir zahmet çekmeden Bosch’a iade edebiliyor.

 

Bosch online mağazada aradığınız aksesuar ve temizlik ürünleri bulunuyor

Bosch online mağazasında küçük ev aletleri ve beyaz eşyalarınıza en uygun aksesuarlar ve ürünlerinizin bakımı için gerekli temizlik ürünlerini de Bosch güvencesiyle satışa sunuyor. Bu sayede Bosch tüketicileri, her ihtiyacını, tek seferde ve sadece birkaç tıkla halledip, kendilerine ve sevdiklerine daha fazla zaman ayırabiliyor.

 

Bosch tüm tüketicilerini online alışveriş deneyimi için önümüzdeki dönemde beyaz eşyaların da satışa sunulacağı http://www.bosch-home.com/tr/store/ adresine bekliyor.

KEA_Online_Satis_Gorsel_2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir