Bosch Ev Aletleri IFA’da boy gösterecek

Bosch Ev Aletleri, 6-11 Eylül tarihleri arasında Almanya’nın başkenti Berlin’de düzenlenecek Tüketici Elektroniği Fuarı – IFA 2013’te son teknoloji ürünleri ve standı ile boy gösterecek. Davlumbazlardan indüksiyonlu ocaklara, derin donduruculardan çamaşır makinelerine, bulaşık makinelerinden buzdolaplarına kadar birçok ürün yeni geliştirilen inovatif özelikleriyle ilk kez fuarda görücüye çıkacak.

 

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünü değil, geleceğimizi de iyileştiren teknolojilerin mimarı Bosch Ev Aletleri, Berlin’de düzenlenecek Tüketici Elektroniği Fuarı – IFA 2013’te yepyeni ürünleri ile tüketicisinin karşısına çıkacak. Bosch Ev Aletleri Pazarlama Müdürü Neylan Süer, ürünlerde müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik özel teknolojiler geliştirdiklerini ifade etti. Bosch’un 2013 yılında da ev aletlerinin pratik faydalarına vurgu yaptığını belirten Süer, “pratik” fayda ile verilen mesajın kalite, güvenilirlik, üst düzey işlevsellik, enerji verimliliği ve doğal kaynakların sürdürülebilir kullanımı olduğunu söyledi.

 

Bosch’un en yeni teknolojileri ilk kez IFA’da…

 

Bu yıl fuarda sergilenecek ürünlerinde Bosch, öncelikle bir çevre kirliliği unsuru olan gürültü sorununa  odaklanıyor. Bosch, geliştirdiği yeni teknolojilerle sadece birinci sınıf sonuçlar sunmakla kalmıyor aynı zamanda evi çok daha sakin ve rahatlatıcı bir ortama dönüştüren son derece sessiz ev aletlerini de tüketicilerinin beğenisine sunuyor.

 

Bosch Ev Aletleri , sessizlik alanında geliştirdiği teknolojilerin yanı sıra, bulaşık makinesi kullanıcılarının önemli beklentilerinden biri olan cam bardakların korunması ve bakımı konularında da fark yaratan çalışmalarını sürdürüyor.Bu alanda geliştirdiği ,cam bardaklar için hem mükemmel parlaklık hem de güvenilir koruma sağlayan yenilikçi teknoloji, program ve aksesuarlarını IFA 2013 Fuarı’nda tanıtıyor.

 

Davlumbazlar, indüksiyonlu ocaklar, buzdolapları, çamaşır ve kurutma makineleri ile küçük ev aletlerine yönelik daha birçok teknoloji  ve yenilik de fuar ziyaretçilerini bekliyor. Enerji verimliliği yüksek ürün portföyünü genişletmek için her yıl AR-GE yatırımlarını arttıran Bosch Ev Aletleri,  Avrupa’nın en geniş, yüksek enerji verimliliğine sahip ürün gamını tüketicilerle buluşturuyor.

 

Her alanda kalite

 Kalite, mükemmeliyet ve güvenilirlik sadece Bosch’un sattığı ürünler için değil, markanın müşteri hizmetleri için de geçerli. 2012 yılında prototipi büyük ilgi çeken “myBosch” müşteri hizmetleri uygulamasının kullanıma hazır sürümü de IFA 2013’de sunulacak. “myBosch” uygulaması tüketici açısından her zaman erişilebilir, hızlı, kişisel müşteri hizmeti ve diijital ürün desteğinden oluşuyor.

ceran_M5_PIN651F27E_ 060 toepfe_M10_PIN675F17E_ 040 8526-07 8542-01

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top