Genel

Benzersiz köpükle yıkama teknolojisine sahip

Samsung Eco Bubble Çamaşır Makinelerinin 15 dakikalık kısa programı

yaz aylarında hayatı kolaylaştırıyor!

İstanbul – Temmuz 2013 – Yenilikçi beyaz eşya alanında bir dünya lideri olan Samsung Electronics Co. Ltd.’nin Eco Bubble teknolojili çamaşır makineleri sağladığı enerji tasarrufu, maksimum kullanım kolaylığı ve derinlemesine temizlik ile eşşiz bir kullanım özgürlüğü sunuyor.

 

Değişen günlük ihtiyaçlara ayak uydurabilen, Eco Bubble çamaşır makineleri ile az miktarda ya da fazla kirli olmayan çamaşırlar 15 dakika hızlı yıkama programı ile kısa sürede temizlenirken kullanıcılar hem zamandan hem de enerjiden tasarruf ediyor.

 

Samsung’un elmas kazana sahip Eco Bubble’ında bulunan 15 dakikalık kısa programı aynı zamanda sık yıkanan çamaşırlar için de kurtarıcı oluyor. Sıcak yaz günlerinde her gün sayısız defa değişen kıyafetler Samsung Eco Bubble çamaşır makinesinin kısa programında rahatlıkla yıkanıyor.

 

İşlerini en hızlı, en pratik ve en rahat şekilde çözmek isteyenlerin imdadına yetişen Eco Bubble teknolojili Samsung çamaşır makineleri çamaşır yıkama anlayışını da tümden değiştiriyor. Samsung Eco Bubble çamaşır makineleri soğuk suyla çamaşır yıkanmaz inancını değiştirerek soğuk suda da çamaşırların tertemiz yıkanabileceğini kanıtlıyor. Eco Bubble çamaşır makinesinin benzersiz köpük teknolojisi sayesinde yıkama programı başlamadan önce deterjan, hava ve su ile karıştırılarak köpükler oluşturuluyor ve tamamen çözülen deterjan geleneksel makinelere oranla çamaşırlara 40 kat daha hızlı ve eşit bir şekilde nüfuz ederek hiç bir leke ve deterjan artığı bırakmadan derinlemesine temizlik sağlıyor.

 

 

Eco Bubble’ın 15 Dakikalık Kısa Programı ile Mükemmel Kumaş Koruma…

 

Sıcak yaz günlerinde kıyafetlerini Eco Bubble’ın 15 dakikalık hızlı yıkama programı ile yıkamayı tercih edenler aynı zamanda kumaş koruma özelliği sayesinde en hassas kıyafetlerini yıpranmadan ve renginden ödün vermeden yıkayabiliyor.

 

Her ailenin ihtiyacına özel çözümler getiren Samsung Eco Bubble çamaşır makineleri 6kg.’dan 14kg.’a kadar farklı yıkama kapasitesine sahip modelleri ile tüm Samsung yetkili satıcılarında sizleri bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir