Genel

Aslan Max İkinci Filmiyle Beyaz Perdede!

Sevilen kahraman Aslan Max, yüz binlerce çocuk tarafından izlenen, 12 hafta boyunca 2012’nin en çok izlenen ilk 10 filmi arasında yer alan macera ve heyecan dolu ilk filminden sonra, ikinci filmi “Max Maceraları 2 – Krallığa Yolculuk”la yeniden beyaz perdede! 27 Temmuz’da vizyona girecek ikinci film, tüm çocukları anne-babalarıyla nefes kesici ve heyecan dolu bu mücadeleye katılmaları için sinema salonlarına davet ediyor. Macera duygusunun çok daha arttığı ikinci filmde Aslan Max, arkadaşlarıyla giriştiği zorlu macerada, ezeli rakibi Gölgelerin Efendisi’yle karşılaşacak ve Aslan Krallığı’nı kurtarmak için oldukça zorlu bir savaş verecek!

Aslan Max, 12 hafta boyunca 2012’nin en çok izlenen ilk 10 filmi arasında yer alan ve vizyona girdiği ilk üç günde 105 bin izleyici sayısına ulaşarak 2012’nin en sevilen çocuk filmlerinden biri haline gelen ilk filminin ardından nefes kesici ikinci filmiyle geri geliyor! Seslendirme çalışmalarında Engin Altan Düzyatan, Yekta Kopan ve Sezen Aksu gibi Türkiye’nin en önemli isimlerinin yer aldığı, Aslan Max’ın Aslan Krallığı’nı kurtarmak için Gölgelerin Efendisi’yle giriştiği büyük macerayı konu alan “Max Maceraları 2 – Krallığa Yolculuk” adlı animasyon sinema filmi, 27 Temmuz’da gösterime girecek. Kahraman, korkusuz ve mücadeleci kimliğiyle çıktığı heyecan dolu yolculukta, dostlarını da yanına alarak kararlı bir şekilde ilerleyen Aslan Max, tüm çocukları tekrar sinema salonlarında eşsiz, eğlenceli ve çok daha aksiyon dolu bir macerayla buluşturacak. Sevilen kahraman Aslan Max, bu büyük macerada ezeli rakibi Gölgelerin Efendisi’yle karşılaşacak ve Aslan Krallığı’nı kurtarmak için zorlu bir savaş verecek!

Sevilen kahramanımız Aslan Max ve dostları, Aslan Krallığı’nı Gölgelerin Efendisi’nin kötü gücünden ve hâkimiyetinden kurtarmak için çıktıkları heyecanlı yolculukta, türlü zorluklarla mücadele edecek ve aşılması gereken sorunların üstesinden gelecek. “Max Maceraları 2 – Krallığa Yolculuk” filminde ilk filmden çok daha fazlası izleyicileri bekliyor. Daha fazla macera ve heyecanının bir araya geldiği filmde, yeni karakterler, büyük bir yolculuk, gizemli ormanlar, buzullar, dev örümcekler ve çocukların hayal dünyasına yepyeni bir soluk getirecek pek çok öğe yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir