Genel

adidas Porsche Design Sport Koleksiyonu

adidas Porsche Design Sport Koleksiyonu ile Mükemmellik Yeniden Tanımlanıyor

adidas ve Porsche Design’ın işbirliği ile yaratılan Porsche Design Sport, en ileri spor performans teknolojisi ile sofistike ve minimalist bir bakış açısını buluşturarak özel tasarlanmış lüks spor giyimde yeni bir çağın kapılarını açıyor.

adidas Porsche608732_M SS PIQUE POLO_235 TL Design Sport Koleksiyonu driving, golf, gym, koşu ve kış sporları kategorilerinde tekstil, ayakkabı ve aksesuarlar sunuyor. Koleksiyondaki her parça, özel malzemelerle, performansı artıran detaylarla ve titiz bir işçilikle en ileri teknolojiyi yansıtan, modern ve zamansız bir görünüm kazanıyor.

G92467_M SS PIQUE POLO_235 TL

Porsche Design Sport’un Golf Serisi de koleksiyonun lüks görünümü, modern tasarımı ve fonksiyonelliğini öne çıkaran dünyasının bir parçasını oluşturuyor. Seri pastel renklerdeki tişörtlerin yanı sıra kemer ve şapkalar ile tamamlanıyor.  adidas Porsche Design Sport, Golf Serisi’nde de kusursuz bir mühendislikle incelikli bir tasarım anlayışının birleşimini ortaya koyuyor. Seride stil, üstün koruma ve teknoloji bir arada sunuluyor.

V42189_M HOOK BELT_326 TL W43209_M TECH CAP_97 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir