Genel

YÜNÜN SERİN YÜZÜ İLE TANIŞIN

The Woolmark Company, tasarımcıların ilham kaynağı olan ve yazın en sıcak güneş altında dahi konfor, hafiflik ve mükemmel döküm sağlayan merinos yününden oluşan “Cool Wool” konseptini Türkiye’ye getirdi.

 

The Woolmark Company, Cool Wool programında en seçkin İngiliz zarafeti ile eş anlama sahip lüks ve dünya markası Dunhill’den sonra Türkiye’de Sarar markası ile Cool Wool projesini başlatarak cilt için inanılmaz derecede yumuşak ve konforlu hale gelen inovatif takım elbiseler ile mevsim ötesi giysi konseptini 21’inci yüzyıl için daha da hafif kumaş ve ipliklerle ileriye taşıyor.

 

Dünyaca ünlü birçok tasarımcının ilkbahar/ yaz koleksiyonlarında zevkle işlediği, doğal lifler arasında en ince ve en çok yönlü ürün olan merinos yünleri, nefes alabilirlik ve yalıtım yeteneği ile giyen kişiyi kışın sıcak, yazın serin tutma özelliği ile şaşırtıyor.

 

Özellikle sıcak iklimlerde genç nesiller arasında resmi giyimde hafif ve nefes alabilen kumaşların gerekliliği Cool Wool kalitesine ve doğal liflere olan talebi arttırıyor. Sarar’ın Woolmark logosu taşıyan Cool Wool giysileri yenilikçi yapısıyla nefes alabilirlik, sıcaklık düzenleme, yumuşaklık ve incelik, elastikiyet, UV koruması ve ateşe dayanım, yumuşaklık, incelik ve hiç bitmeyen zarafet sunuyor.

 

Dünyanın en etkili moda tasarımcıları Cool Wool konseptinden ilham alıp hafif kumaş parçaları ve süper ince örgüler tasarlayarak Merinos yününün doğal potansiyelini İlkbahar/Yaz koleksiyonlarına dahil ediyor.

SHOT 3_COOLWOOL_1678 f15 (1)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir