Yaz tatili yorgunluğunu;NG Güral Sapanca’da atın

Tatil dönüşü güneşin olumsuz etkilerinden iyi hazırlanmış bir SPA programıyla kurtulabilirsiniz. NG Güral Sapanca Wellness & Convention, yemyeşil doğanın kucağında sunduğu SPA imkanlarıyla sonbaharın tadını arınmış ve dingin bir bedenle çıkarmanızı sağlıyor.

 Tatilde yaşanan hareketli günler ve yoğun olarak maruz kalınan güneş, vücudun zinde yapısını olumsuz yönde etkileyebilir. NG Güral Sapanca Wellness & Convention, bu dinginliği ve zindeliği yeniden kazanmak için sizi, Aliva SPA’ya davet ediyor.

GüralSapanca_BahceDoğanın mucizeleriyle tanışın

Aliva SPA’da uygulanan vücut bakımlarında doğanın mucizeleriyle bilimin sunduğu imkanlar birleştirilerek eşsiz bakımlar gerçekleştiriliyor. Bunlardan biri olan Dengeleyici Yosun Bakımı, vücut ödemini atmaya ve sıkılaşmaya yardımcı oluyor. Yaşam İksiri Peeling Bakımı ise vücuttaki ölü derinin atılarak, pürüzsüz, ışıltılı ve canlı bir görünüm elde edilmesini sağlıyor.

Bunların yanı sıra Aliva SPA’da aromatik masajlar, hamam keyfi, parafin, termal çamur, Hydro bakımları ve çok sayıda yüz bakımı da bulunuyor.

Sonbaharda bedeninize daha fazla özen göstermek için NG Güral Sapanca’nın uygulamalarını mutlaka deneyin.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top