Genel

Yaz Mevsiminin Renklerini ve Eğlencesini Elmasepeti ile Telefonunuza Taşıyın…

Havaların ısınmasıyla beraber sosyal hayatın renkleri de canlandı. Eğlenceli  ve capcanlı renkleriyle Native Union POP Phone Bluetooth’lu kablosuz retro cep ahizeleri elmasepeti.com’da kullanıcıların beğenisine sunuldu. Tüm Bluetooth destekli cihazlarla uyumlu çalışan bu şık ahizeler, pembe ve mavi gibi farklı renk alternatifleriyle her türlü kıyafet ve aksesuara uyum sağlıyor…

 

Online alışveriş dünyasının sevilen adresi Native_Union_1 Native_Union_3, yaza özel ürünleriyle bu sıcak ve eğlenceli mevsimde fark yaratıyor. 1950’li yıllardan günümüze gelmiş gibi rengarenk tasarımlarıyla dikkat çeken Native Union POP Phone Bluetooth’lu retro cep ahizesi, Bluetooth desteği sayesinde telefonunuzdan uzaklaşsanız dahi, ahize keyfiyle gelen aramayı yanıtlamanıza imkan veriyor.

 

Ünlü tasarımcı David Turpin tarafından tasarlanan ve arka plan gürültüsünü azaltarak daha net ve pürüzsüz ses iletimi sağlayan bu özel ahize, bir cep telefonuyla kıyaslandığında emilen radyasyonu %96 oranında ortadan kaldırıyor. VoIP uygulamalarını da destekleyen Native Union POP Phone Bluetooth’lu retro ahize, tek tuş ile uygulamalarla bağlantı kurabiliyor.  Paket içeriğinde ahizeye ek olarak Micro-USB kablosu bulunan ürün, elmasepeti.com’da KDV dahil 129.90 TL’ye retro ve eğlence tutkunları için satışa sunuldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir