Genel

YAZ AKŞAMI BARBEKÜ KEYFİ

YAZ AKŞAMLARININ KEYFİ WEBER BARBEKÜ İLE ÇIKAR

‘Weber Performar Original GBS’ ile yaz akşamlarında barbekü keyfi bir başka

Dünyaca ünlü barbekü markası, Weber, Performar Original Gbs kömürlü barbeküyle dost sohbetlerine konuk olmaya devam ediyor. Yaz akşamlarında verilen yemek davetlerinin en önemli parçası, Weber Performar Original Gbs, rahat kullanımıyla barbekünün her aşamasını zevkli hale getiriyor.

 

Dünyada barbekü sektörünün lider şirketi Weber, Performar Original Gbs kömürlü barbeküyle mangal severlerin gözdesi oluyor. Et pişirmek dışında da kullanabileceğiniz barbeküde, pizza, pilav hatta tatlı bile pişirilebiliniyor. Weber Performar Original Gbs kömürlü barbekü, sadece dakikalar alan pişirme işlemi sayesinde dostlarla ve sevdiklerle kurulan sofraların baştacı oluyor.

 

Pratik, sağlıklı ve kaliteli barbeküyü müşterileriyle buluşturan Weber, paslanmaz alüminyum havalandırma sürgüsü, ısı emniyetli kapak sapıyla ufak kazaların önüne geçiyor.  Krom kaplı katlanabilir mangal ızgarası ve dayanıklı yüzey kaplamalı katlanabilir tezgahı ile kolay kullanım imkanı sunarken, 10 yıl garantili kapak ve barbekü haznesiyle de kalitesinden ödün vermiyor. Kırılmaya ve iklim koşullarına dayanıklı barbekü Weber Performer Original GBS, kapağındaki termometre ile barbekü içerisindeki ısı kontrolünü sağlıyor, su geçirmez, ateşe ve paslanmaya dayanıklı kapağıyla ise uzun vadeli kullanım sağlıyor.

 

Etin haricinde pizza ve tatlı da pişirmek de mümkün!

Weber Performer Original GBS, et yemeyenlere ya da farklı barbekü keyfi tatmak isteyenlere, 57 cm ızgara çapıyla 8 dakikada kolaylıkla pizza pişirme imkanı sunuyor. Etin yanında pilav yemeği tercih edenlerin severek kullandığı Weber Performar Original Gbs kömürlü barbekü, bir çok işlevi aynı anda yapabiliyor. Sağlığınıza tasarımıyla önem veren Weber, yiyeceğin ısıyı direk almasını engelleyerek, daha sağlıklı bir barbekü keyfi sunuyor.  Kullanıcının zevkine göre meyve ve tatlı da pişirilebilen Original Gbs kömürlü barbekü, birden çok işlevi sayesinde yemek keyfinin her aşamasını tek başına yapabiliyor.

 

Weber Performar Original GbsKömürlü Barbekü’nün Satış Fiyatı: 999TL’dir.

 Weber Hakkında: 1952 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nin Chicago şehrinin Illinois eyaletinde kurulan ve dünyada 6 kıtada 45 ülkede faaliyetlerini sürdürmekte olan Weber, kömürlü, gazlı ve elektronik barbekü olmak üzere 3 ana kategoride barbekü üretimi yapıyor olmanın yanı sıra, oldukça geniş bir barbekü aksesuar yelpazesine de sahiptir. Fiyat aralığı, 199 TL ile 7.999 TL arasında değişen barbekülere 5 ile 25 yıl arasında garanti ayrıcalığı sunan Weber, uzman ar-ge ekibi ile çalışmalarını sürdürerek, her geçen gün ürün gamını kullanıcı dostu ürünler ile genişletmektedir.

Weber-Performar Original Barbekü- Dekupe- 999 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir