Genel

SERTEX’LE EVLERDE ÇİFTE BAYRAM YAŞANACAK

Döşemelik deri, süet ve kumaş sektöründe trendleri belirleyen ve sahip olduğu teknik özelliklerle öne çıkan Sertex, evlerde bayram havası estiriyor. Sertex’in Gardenya koleksiyonu bu bayram evlerinize zengin desen ve renk çeşitliliği ile estetik bir hava katıyor.

Geleneklerimizi yaşattığımız bayram günleri yaklaşıyor. Salonların kapılarını misafirlerine açarken en güzel takımlarını, eşyalarını sergileyen evsahipleri tatlı bir telaşta. Evinde çifte bayram yaşamak ve konuklarını farklı bir bir atmosferde ağırlamak isteyenler Sertex’in yepyeni koleksiyonu ile tanışıyor. Kalite ve modayı bir araya getiren Sertex, Gardenya koleksiyonuyla evlere farklı bir hava getiriyor.

İç mekanların tasarımında saten dokusu, zengin desen ve renk çeşitliliğiyle fark yaratan Sertex Gardenya koleksiyonu, koltukların tamamında ya da berjer ve yastıklarlada kullanılabilen estetik çözümler sunuyor. Gardenya, salonların dekorasyon konseptine göre modern ya da klasik tarzdaki oturma gruplarına uygun renk seçenekleriyle de alternatifler sunuyor. Beş desenden oluşan ve her zevke hitap eden Sertex’in Gardenya koleksiyonu ile evler de bu yıl çifte bayram yaşanıyor.

Sertex_Gardenya Sertex_Gardenya2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir