Genel

Samsung’un Akıllı Teknolojiye Sahip Bulaşık Makineleri

Şimdi Bir Yıllık Finish Quantum Jel Deterjan Hediyeli! 

 İstanbul, 11 Haziran 2013 –  Tüketici elektroniği ve elektrikli ev aletlerinin lider ismi Samsung’un, dağ gibi bulaşıkları bir çırpıda yıkayan bulaşık makineleri şimdi evlere bir yıllık konsantre jel deterjan ile beraber geliyor.

 Temmuz sonuna kadar geçerli olacak kampanya süresince Samsung DW-FN320T ve Samsung DW-FN320W kodlu bulaşık makinelerini alan tüketiciler 1 yıllık Finish Quantum konsantre jel deterjanın da sahibi oluyor. Böylece Samsung Bulaşık Makinelerinin yüksek performans sağlayan yıkama teknolojisi ve Finish Quantum’un yeni formülündeki mikropartiküllerin gücü biraraya gelerek en zor lekeleri bile yok ederek mükemmel temizlik ve parlaklık elde ediliyor.

 Enerji Tasarruflu, Mükemmel Temizlik

Samsung Bulaşık Makineleri; üstün yıkama gücü ve esnek kullanım özelliğiyle hayatı kolaylaştırırken sağladığı su ve enerji tasarrufu ile de tüketicilerin bütçelerini rahatlatıyor.

6 programlı Samsung Bulaşık Makinesi üstte, altta ve ortada bulunan 3 ayrı yıkama kolu ile mükemmel temizlik sağlıyor ve en inatçı yağ lekelerini bile kolaylıkla çıkararak bulaşıkların önden elde yıkanma derdine de son veriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir