Genel

Nestlé® NESFIT® “Yeni Bir Sen” Programı ile yaza hazır olun

Nestlé® NESFIT® “Yeni Bir Sen” Programı ile yaza hazır olun, Koton’dan yeni bir gardırop kazanma şansı yakalayın

 

NESFIT – Koton işbirliğindeki “Yeni Bir Sen” programına katılacak 10 kişi Koton’dan kazanacakları 1500 TL’lik hediye çeki ile Koton’un stil ve trend danışmanları eşliğinde gardırobunu yenileme şansı yakalayacak

 

Yaz yaklaşırken yaza hazır olmak her zamankinden de önemli. Nestle NESFIT tam tahıllı içeriği, vitaminleri ve enfes lezzetinin yanısıra başlattığı “Yeni Bir Sen” programı ile hem yaza hazırlayacak hem de iyi bir yaşam için öneriler sunacak. 1 Mayıs –  19 Temmuz tarihleri arasında www.facebook.com/nestlenesfit.tr adresine girenler, “Yeni Bir Sen” programı kapsamında dengeli beslenme, saç ve cilt bakımı, moda ve stil gibi konularda pek çok  ipucunu bir arada bulacaklar.

 

Türkiye’nin en çok tercih edilen  kahvaltılık gevrekleri Nestlé  NESFIT Tam Tahıllı Kahvaltılık Gevrekler’in,  1 Mayıs’tan itibaren başlayacak bir dizi  etkinliği içeren  “Yeni Bir Sen Programı” her zaman her yerde uygulanabilecek. Kadınların“yeni bir sen” olmalarını sağlayacak olan kampanya sağlıklı beslenme ve kolaylıkla yapılabilecek egzersizleri de içeriyor. Ve bütün bu çabanın bir ödülü olacak: Koton’dan yepyeni bir gardrop!

 

Program çerçevesinde Koton ile işbirliği yapan NESFIT, 1 Mayıs – 19 Temmuz tarihleri arasında devam edecek kampanya ile katılan 10 kişiye Koton’dan 1500 TL’lik hediye çeki ve Koton’un stil ve trend danışmanları ile beraber stilini belirleme olanağı sunuyor. Milli Piyango İdaresi gözetiminde 19 Temmuz 2013 tarihinde gerçekleştirilecek çekilişe başvurmak için NESFIT Tam Tahıllı Kahvaltılık Gevrek paketlerinden çıkacak numaraları 5818’e SMS atmak veya www.facebook.com/nestlenesfit.tr adresine girmek yeterli olacak.

 

Lezzetli ve besleyici bir kahvaltı seçeneği sunan NESFIT’in “Yeni Bir Sen” programı kapsamında ayrıca, Haziran ayı boyunca her hafta Facebook üzerinden gerçekleştirilecek çekilişlerde katılımcılar, NESFIT ürünleri ve Koton’dan hediye kazanma şansı da yakalayabilecekler.

 

Yaz aylarına girmeden NESFIT’in “Yeni Bir Sen” programına katılın, gardırobunuzu  Koton’un stil ve trend danışmanları ile birlikte Koton’dan yenileme şansını, NESFIT ve Koton’dan hediyeler kazanma fırsatını yakalayın!

 

 

Nestlé NESFIT tam tahıllı kahvaltılık gevreklerle dengeli bir beslenme için:

 

Sabah kahvaltısında seçeceğiniz bir NESFIT tam tahıllı gevreği yağsız süt ilave ederek tüketmeniz yeterli. Diğer öğünlerde ise, az yağlı yoğurt, sebze yemeği ya da salata, ızgara et, tavuk veya balıktan tercih ettiğiniz birini tam tahıllı ekmek ile tüketebilirsiniz. Böylece 4 temel besin grubunu da dengeli bir şekilde almış ve sağlıklı beslenmiş olursunuz.  Ayrıca mümkün olduğunca egzersiz yapmaya, ara öğünlerde meyve yemeye ve bol bol sıvı tüketmeye özen gösterin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir