Minik kızınıza özel doğum günü partisi önerileri

Minik kızınıza özel doğum günü partisi önerileri

Yurt dışında olan doğum günü organizasyonları artık ülkemizde de gitgide yaygınlaşıyor. Biz de sizler için çocuğunuzun yüzünü güldürecek, eğlenceli önerileri derledik. 


Ancak bizden söylemesi; tek başınıza böyle bir partinin üstesinden gelmeye çalışırsanız günün sonunda bitkin düşebilirsiniz. Bu sebeple size yardımcı olacak bir arkadaşınız, servis yapacak birine ihtiyacınız olacak… 


İşte hafızalardan silinmeyecek, renkli bir parti için…


Davetiye hazırlayın


Farklı davetiyeler için internet sitelerinde bir araştırma yapın. Evinizde bulunan malzemelerden sevimli davetiyeler oluşturup iletişim bilgilerinizi üzerine yazabilir hatta çocuğunuzun fotoğrafını bile koyabilirsiniz.


Konsept belirleyin


Renkli bir konsepte ne dersiniz? Kızınızın sevdiği bir stil belirleyin ve tüm dekoratif ürünlerin birbirleriyle bütünlük oluşturmasını sağlayın.Nereden başlayacağına karar veremeyenlere yardımcı olmak için her tatlının önüne ‘tatlı kartları’ yerleştirebilirsiniz.


Minik misafirlere minik bir sürprizKızınızın partide giyeceği kıyafete arkadaşları özenebilir. Bu yüzden imkanınız varsa kişi sayısına göre tütü eteklerden hazırlayıp onların da yüzünü güldürebilirsiniz.


Sevgili anneler, bir sonraki yazımızda da erkek çocuklarına özel doğum günü partisi konseptini hazırlayacağız…


Kadinvekadin.net özel haberidir.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top