MEDİKAL ESTETİKTE SON MODA; “ORGANIC LIFTING”

Medikal Estetik Uzmanı Dr. Devrim Gürsoy cerrahi dışı bir yöntem olan Organic Lifting uygulaması ile pratik, yan etkisiz, ögle molasında dahi gerçekleştirilebilecek bir prosedür ile kişinin yüz veya vücudunda anlamlı değişiklikler sağlamanın mümkün olduğunu ifade ediyor.

Ameliyathane şartları ve derin anestezi gerektirmeyen Organic Lifting ile bölge başına yaklaşık 20-60 dakikalık sürede boyun, yüz bölgesinin tamamı ve vücut işlemlerinde tek uygulamada kırışıklıkları açmak ve sarkmaları düzeltmek mümkün oluyor ve etkisi 2 yıl süresince devam ediyor.

Dr. Devrim Gürsoy yan etkisi olmayan ve vücut tarafından tümüyle eritilebilir ipin cilt içine yerleştirilmesi sonucunda hem dokuyu kaldıran hem de ciltte gençleşme ve yenilenme süreci meydana getiren Organic Lifting uygulamasını “klasik cerrahi germe işlemine göre daha çabuk, iyileşme süresi gerektirmeyen, pratik bir yöntem olarak öne çıkıyor. Botoks, dolgu, kozmetik ve cihaz uygulamalarına göre daha uzun ve net etki süresine sahip ve kısa uygulama süresine zamandan kazandırıyor. Toplam maliyetin uygunluğu ve birçok uygulama ihtiyacını tek uygulama ile ortadan kaldırması gibi avantajları içeriyor.” Sözleriyle ifade ediyor.

1 4 09809 (5) IMG_1684 IMG_1718

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top