Genel

MARTI ISTANBUL HOTEL’İN KRAL DAİRESİ TAÇLANDIRILDI

İstanbul’un en şık ve yeni oteli Martı Istanbul Hotel’in zirvesinde, Kral Dairesi, Amerika’nın en çok takip edilen popüler  dergisi Elite Traveler tarafından “Gezegenin En İyi (Best on the Planet)” süitlerinden biri seçildi.

 

Martı Istanbul Hotel’in Regal Suite’i Amerika’nın lüks yaşam stili dergisi Elite Traveler’ın her yıl seçtiği Dünyanın En İyi 101 Süiti (Top 101 Suites of the World) listesine girdi. Derginin editörleri ve ünlü okuyucularının seçimi ile listeye giren ve ünlü tasarımcı Zeynep Fadıllıoğlu tarafından dizayn edilen Regal Suite, otelin on birinci katında yer alıyor.  İhtişamlı kral dairesi, muazzam büyüklüğünün yanı  sıra  özel güvenlik odası, mutfağı, salonunda gösterişli piyanosu, özel kumaşlar kullanılan tasarım mobilyaları ve değerli sanatçılara ait eserleri ile de dikkat çekiyor.  Türk kültürü ve İstanbul’dan detaylar sunan Regal Suite; geniş bir kütüphaneye sahip çalışma odası, şehir manzaralı yatak odası ve şık giyinme odasının yanı sıra jakuzili banyosundaki kişiye özel Türk Hamamı ve butler servisi ile de benzerlerinden ayrışıyor.

 

Tasarımında İstanbul’un rengi erguvan tonlarının kullanıldığı Martı Istanbul Hotel’in farklı kategorilerde lüks döşenmiş ve özellikle büyüklükleriyle dikkat çeken 31’i suit 270 odası bulunuyor. Tüm suit odalarında Türk hamamlarına vurgu yapan kurnalı banyolar bulunan Martı Istanbul Hotel’de konuklar sıradan bir metropole değil İstanbul’a uyandıklarının farkına varıyor.

King Suit (1) King Suit (2) King Suit

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir