Genel

KONFORUNDAN VE SAĞLIĞINDAN ÖDÜN VERMEYENLER İÇİN

: SERTEX ATLANTİS SERİSİ

Geliştirdiği teknoloji ve yarattığı tasarımlarla öne çıkan döşemelik deri, süet, kumaş markası Sertex ‘Water Based’ adını verdiği su bazlı döşemelik deri ürünleri sağlık vaat ediyor. İnsan sağlığına zararlı olduğu kanıtlanan toksik maddelerin kullanılmadığı ürün böylece bulunduğu ortama zararlı kimyasal salınımı yapmıyor ve insanların soluduğu ortam atmosferinin kalitesini bozmuyor.

Evlerde, iş yerlerinde ve toplumsal yaşam alanlarında sık sık temas halinde bulunduğumuz oturma mekanları sağlığı tehdit eden maddeler içeriyor. Sertex, geliştirdiği teknoloji ve tasarımlarla insan sağlığına zararlı olduğu kanıtlanmış DMF (Dimethylformamide) ve diğer uçucu toksik maddelerin kullanılmadığı Atlantis serisiyle bu konuda hassasiyetini ortaya koyuyor.

Sertex’in uzman AR-GE ekibinin çalışmalarıyla geliştirilen Atlantis serisi, şıklığı ve estetik duruşuyla da beğeni topluyor. Tüm oturma alanları için kullanım kolaylığı sunan Sertex, tasarımlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Duru ve saflığın simgesi beyazın hakim olduğu seri, yaşam alanlarında aydınlık bir atmosfer yaratmak isteyenlerin ilk tercihi oluyor.

Ayrıntılı bilgi; www.sertex.com.tr

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir