Genel

Knorr’dan Ramazan’a Özel Yöresel Lezzetler

İftar sofraları bu Ramazan’da da Knorr ile şenleniyor. Klasik ve yöresel lezzetleriyle her damak zevkine hitap eden Knorr, zengin çorba çeşitlerine Para Para ve Bostan çorbalarını ekliyor.

Her zaman %100 gün ışığında yetiş en sebzeleri tam mevsiminde toplayarak kurutan Knorr,  iftar sofralarını yöresel tatlarla donatmaya devam ediyor. Üstelik bu yıl Knorr, Knorr şeflerinin özenle harmanladığı çorbalarına Para Para ve Bostan çorbasını da ekliyor.

 Anadolu’dan doyurucu bir lezzet: Para Para Çorbası

Anneannelerimizin hazırladıkları yumurtalı kesmeyi, yani yöresel adıyla Para Para’yı, Knorr Şefleri sizler için %100 dana etli köfte, nohut, domates ve zengin baharatlarla harmanladı. Yediden yetmişe tüm ailenizle birlikte iftara keyif dolu bir başlangıç yapabilmeniz için Knorr; Ramazan sofralarına Anadolu’nun Para Para çorbasını annanelerimizden aldığı tarifle sunuyor.

Bahçeden sofraya taze sebzeler: Bostan Çorbası

Knorr’un diğer yeni yöresel çorbası olan Bostan çorbası ise yaza denk gelen Ramazan ayında zengin içeriği ile sofralarda yerini alıyor. Geleneksel olarak pazı ile yapılan Bostan Çorbası, Knorr şeflerinin usta dokunuşları ile son haline geliyor ve tam mevsiminde toplanmış taptaze pazı ve havucun yanı sıra, kırmızı mercimek ve %100 göğüs tavuk etinin kurutulup baharatlar ile harmanlanmasıyla hazırlanıyor. Knorr’un yeni Bostan Çorbası, bu sene Ramazan sofralarınızı taçlandırıyor

Knorr, yöresel lezzetler kategorisinde; Analı Kızlı, Yoğurtlu Mantı, Oğmaç, Toros, Hanımağa, Tutmaç, Yüksük, Alaca, Yuvalama, Kaşık Börek, Ayranaşı, Mahluta, Valide Sultan ve Kazdağı çorbalarını, çorba severlerin beğenisine sunuyor.

Knorr Para Para Corbasi-Duz on yuz Knorr Bostan Corbasi-Duz on yuz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir