Genel

İSTANBUL MODA MEZUNİYET

İSTANBUL MODA AKADEMİSİ 2012 – 2013 EĞİTİM DÖNEMİ ÖĞRENCİLERİNİ ETKİLEYİCİ BİR SERGİYLE MEZUN ETTİ!

  Bugünün ve geleceğin moda profesyonellerinin buluşma noktası İstanbul Moda Akademisi (İMA), ‘Disorientation’ temasıyla hazırlanan Mezuniyet Sergisi’nde Moda Tasarımı tam ve yarı zamanlı öğrencilerinin tasarımları, Moda Editörlüğü öğrencilerinin çıkardıkları dergiler, Styling ve Moda Fotoğrafçılığı öğrencilerinin proje çekimleri ile Görsel Mağazacılık ve Vitrin Tasarımı bölümü mezunlarının Doğuş Perakende Grubu ile gerçekleştirdikleri vitrin sunumları sergilendi.
İMA, sektörden önemli isimler ile başkanların; moda tasarımcılarının yanı sıra mezunlarının ve halen eğitim alan öğrencilerinin de büyük ilgi gösterdiği sergi açılışı ile 2013 mezunlarını vermiş oldu; onları moda ve tekstil dünyasının ileri gelenleri ile bir araya getirdi.

Bilinen biçimleri, yaratıcı gözleriyle farklı algılayıp, sıradışı formlara sokan, hayal güçlerini geometri ve teknolojinin yardımıyla üç boyuta taşıyan geleceğin moda tasarımcıları olarak, tamamlanmış ilk tasarım hikayelerini, özel bir enstellasyon ile paylaşıyorlar. 2013 Tasarım Bölümü Mezuniyet Sergisi yaz boyunca İstanbul Moda Akademisi’nde, Nişantaşı Sadrazam Sait Paşa Konağı’nda ziyarete açık olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir