Genel

HER RAMAZAN ÖZLEMLE BEKLEDİĞİNİZ “GÜLLAÇ”

 ÖZSÜT USTALARININ ELİNDE YENİDEN HAYAT BULDU

Bir Ramazan klasiği olan güllaç, Özsüt’ün ustaları tarafından yeniden yorumlandı. Ramazan’a özel ferah ve hafif bir seçenek denemek isteyen tatlı severler Özsüt’ün “frambuazlı güllacı” ile iftar sofralarına renk katacak.

 

Özsüt, Ramazan ayına özel güllaç yorumu ile tatlıseverlerin kalbini fethediyor. Küçükten büyüğe herkesin Ramazan klasiği olarak sevdiği güllaç tatlısı Özsüt ustalarının elinde yaza özel olarak yeniden yorumlandı.  Klasik güllaçta bol sütle ıslatılmış yaprakların arasında badem, fındık ve ceviz kullanılırken,  frambuazlı güllaçta bol süt içeren yaprakların arasında frambuaz, beyaz çikolata ve antepfıstığı parçalarıyla hazırlanmış özel bir kat bulunuyor. Güllacın üzeri ise antepfıstığı ve frambuaz taneleriyle renklendiriliyor.

Ramazan boyunca ister misafirlerinize ikram etmek, isterseniz iftar ziyaretlerinizde hediye olarak götürmek için farklı bir lezzet olan frambuazlı güllaç; yağ içermemesi ve bol sütlü olması açısından da sağlıklı bir seçenek. Klasik ve frambuazlı seçenekleri ile Özsüt bu Ramazanda da tatlı tutkunlarının vazgeçilmesi olacak.

frambuazli gullac franbuazli gullac tepsi Klasik gullac

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir