Genel

Bu ayakkabı ve sandaletler yaza çok yakışacak…

C&A, bu yaz ayaklarınızı konuşturacak!

Rahat mı rahat sandaletler, şıklığınızı gündüzden geceye taşıyacak dolgu topuklar, yaz aylarının vazgeçilmezi parmak arası terlikler ve rengârenk espadriller… C&A, bu yaz rahatlık ve şıklığı ayağınıza getiriyor!

 

Kaliteli ürünler ve modaya uygun tasarımları, uygun fiyat etiketleriyle tüketiciyle buluşturan C&A, yaz aylarında da şıklığından ve rahatından ödün vermeyen kadınlara özel bir ayakkabı koleksiyonu hazırladı.

C&A’da farklı renk ve desenlerdeki topuklu ayakkabılar, stil sahibi kadınların vazgeçilmezi. Hem gündüz hem de gece rahatlıkla giyilen dolgu topuk platformlu ayakkabılar, canlı renkleri, desenleri ve işlemeleriyle dikkatleri çekiyor.

Tercihini düz ayakkabıdan yana kullananlar ise şık ve bir o kadar da rahat babetlerle zahmetsiz şıklığın keyfini sürüyor. Renkleri ve desenleriyle farkını ortaya koyan sandaletler ise kimi zaman taş, kimi zaman boncuk işlemeli olarak karşımıza çıkıp hem plajlara hem de şehir hayatına uyum sağlamakta hiç zorlanmıyor.

Son yılların en beğenilen trendi espadriller ise C&A koleksiyonunda da yer alıyor; farklı renk ve desenleriyle nostaljik ve etnik bir hava estiren espadriller rahatlıklarıyla kendine hayran bırakıyor.

CA IlkbaharYazGorselleri (254) CA IlkbaharYazGorselleri (257) CA IlkbaharYazGorselleri (258) CA IlkbaharYazGorselleri (259) CA IlkbaharYazGorselleri (261) CA IlkbaharYazGorselleri (262) CA IlkbaharYazGorselleri (268) CA IlkbaharYazGorselleri (269) CA IlkbaharYazGorselleri (270) CA IlkbaharYazGorselleri (272) CA IlkbaharYazGorselleri (274) CA IlkbaharYazGorselleri (275) CA IlkbaharYazGorselleri (277) CA IlkbaharYazGorselleri (279) CA IlkbaharYazGorselleri (294) CA IlkbaharYazGorselleri (298) CA IlkbaharYazGorselleri (299) CA IlkbaharYazGorselleri (300)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir