Genel

Bodrum Evleri, Bu Yaz Daha Şık!

Ev dekorasyonunda şık, seçkin ve rahat alışverişin adresi Altincicadde.com, özel bir koleksiyonla dünyaca ünlü markaların mobilya ve aksesuar ürünlerini tüketiciyle buluşturan Cumba’nın Bodrum mağazasında yer alacak. Altincicadde.com’un sofistike aksesuar seçenekleriyle özel olarak tasarladığı teşhir alanı, 7 Ağustos’tan itibaren Cumba Bodrum mağazasında dekorasyon tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

 

Orjinal tasarımlar ve exclusive ürünlerden oluşan farklı koleksiyonlarla ev dekorasyonunda alışveriş anlayışını değiştiren www.altincicadde.com, kişisel tarzlarını evlerine yansıtmak isteyen dekorasyon tutkunlarının vazgeçilmezi olarak dikkat çekiyor. Online alışveriş rahatlığında dünya dekorasyon trendlerini takip edebileceğiniz altincicadde.com, yenilikçi projeleri ve işbirlikleri ile de dikkat çekiyor. Son olarak ithal markaları ve kendi koleksiyonları ile seçkin bir beğeniye hitap eden Cumba Selection ile işbirliği yapan altincicadde.com, 7 Ağustos’tan itibaren Cumba mağazasında yaz dekorasyonu için yenilik arayan Bodrumlularla buluşuyor.

 

Altincicadde.com’un birbirinden şık ve konforlu ürünlerini henüz deneyimleme fırsatı bulamadıysanız, bu hoş ve stil sahibi mobilya ve aksesuarların keyfini tatilinizi yaparken çıkarabilirsiniz!

1 3-15-910-0002 9 18 19 29 00650011_3-50-986-0011 altinci cadde

 

Ayrıca çok yakın zamanda  Cumba Selection ürünleri  www.altincicadde.com ‘da  yer alıyor olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir