Birbirinden şık ayakkabılar Matraş mağazalarında stil sahibi çocukları bekliyor

Matraş’a çocuklar da hayran

Matraş’ın kendini özel ve farklı hissetmek isteyen çocuklar için tasarladığı Matraş Kids koleksiyonu, yaz sezonunda da benzersiz çizgilerde ve sağlıklı malzemelerden hazırlanmış ayakkabılardan oluşuyor.Büyüklerin koleksiyonundan aşağı kalmayacak bu koleksiyon, çocukların ve annelerin beğenisine sunuluyor.

 Deride kalite ustalığın simgesi Matraş’ın kendini özel ve farklı hissetmek isteyen çocuklar için tasarladığı Matraş Kids koleksiyonu, 2013 yaz sezonunda da benzersiz çizgilerde ve sağlıklı malzemelerden hazırlanmış ayakkabılardan oluşuyor. Stil sahibi çocuklar bu yaz Matraş şıklığı ile büyükleri geride bırakmaya hazırlanıyor.

Hafif ve doğal malzemeden hazırlanan Matraş Kids koleksiyonu, minik hanımlar için cıvıl cıvıl renklerden oluşan sandaletler, minik beyler için rahat ve şık ayakkabılar stil sahibi çocuklar için özel olarak tasarlandı.

2-12 yaş arasındaki çocuklar için hazırlanan Matraş Kids Koleksiyonu, şu anda 8 Matraş mağazasında bulunuyor. Matraş, Kids koleksiyonuyla tanışmak isteyen herkesi İstanbul’da Akmerkez, Galleria, Palladium, İstinyePark; İzmir’de Alsancak, Agora; Ankara’da Tunalı Hilmi ve Antalya’da Depo mağazalarına davet ediyor.

Matras_99.90TL. (1) Matras_99.90TL. Matras_99.90TL Matras_112.90TL (2) Matras_112.90TL (3) Matras_112.90TL. Matras_Kids_Erkek Cocuk (1) Matras_Kids_Erkek Cocuk Matras_Kids_Kiz Cocuk

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top