Genel

BEYAZIN ASALETİNİ MONIST’İN İPEKSİ DOKUNUŞUYLA YENİDEN KEŞFEDİN

Beyazın saf güzelliği ile ipeğin pürüzsüz dokusunu kendine özgü çizgileriyle harmanlayan Monist, kadınlara sade bir şıklık vaat ediyor. Monist 2013 koleksiyonunda ipek dokusuyla dikkat çeken, dökümlü bluz ve gömlek tasarımları, yaz güneşine karşı vücudun terlemesini engelleyerek konforlu bir kullanıma imkan veriyor. Dantel detayları, dikey ve yatay kesimli hatları, farklı formlardaki yakalarıyla farklı beğeni ve ihtiyaçları gözeten Monist bluz ve gömlekler, kadınlara zamandan ve mekandan bağımsız bir moda anlayışı sunuyor.

 

Monist, tasarımlarını moda severlerle buluştururken deneme esnasında yaşanan makyaj bulaşma riskini de unutmuyor. Müşterilerine sunduğu makyaj önlüğü ile, giysilere makyaj bulaşmasına engel olan Monist, konforlu kumaş dokusuyla olduğu gibi, ince düşünceli hizmet ve ürün sunuş şekliyle de benzerlerinden ayrılıyor.

 

Modası hiçbir zaman geçmeyen bir klasik; beyaz ipek gömlekler

 

Modası hiçbir dönem geçmeyen bir klasik olan beyaz ipek gömleklere, farklı form ve motifler katarak kendi özgün stilini başarıyla temsil eden Monist, yazın sade bir ışıltıyla stilini tamamlamak isteyen kadınlara birbirinden zengin seçenekler sunuyor.

 

Işıl ışıl beyaz tonlarındaki bluzların yanı sıra, kırık beyaz ve bej rengi seçeneklerini de koleksiyona alan ve dantel detaylarıyla da iddialı bir şıklığa imkan veren Monist’in birbirinden zarif bluz modelleri, kadınların şıklık yarışına %100 ipek dokusuyla tam destek veriyor.

 

Farklı kol boyları ve yaka formlarına sahip bluz ve gömlekleriyle kare kesimli yaka, hakim yaka, V yaka ve boyundan askılı formlarıyla olduğu kadar, dantel ve yandan bağlamalı detaylarıyla da göz dolduran Monist gömlek ve bluzlar, iş hayatında ve günlük yaşamda sade ve kendinden emin bir şıklığa adım atmak isteyen moda severlere hitap ediyor.

 

Düz beyaz sepet örgü detayı, belde çiçek motifli danteli, metal düğmeli seçenekleriyle farklı beğenilere aynı kaliteyi sunan Monist, yazın tiril tiril dökümlü ve bele oturan gömlek seçenekleriyle de göz dolduruyor.

% 100 İpek, 225 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir