ATLAS HALI’DAN KENDİ KENDİNİ TEMİZLEYEN NANO HALILARA 3 YENİ SERİ

45 yıllık köklü geçmişinde öncü marka kimliğiyle anılan Atlas Halı, dünyada bir ilk olan “kendi kendini temizleyen ve leke barındırmayan” nano halılardan 3 yeni halı serisini tüketiciyle buluşturuyor.

45 yıllık köklü bir geçmişe sahip Atlas Halı’nın geliştirdiği güneşten ve ışıktan aldığı enerji ile kendi kendini temizleyebilen ve leke barındırmayan nano halılar, 3 yeni seri ile Türkiye genelinde tüketicinin beğenisine sunuldu.

Nergis çiçeğinin yalın güzelliği artık yaşam alanınızda!

Atlas Halı, Nergis çiçeğinin efsanelere konu olan güzelliğini, beyazın ferahlatıcı etkisini ve güneş gibi ışıldayan çiçeklerin sarısını nano halılara işleyerek yalın bir güzelliği tüketicisiyle buluşturdu. “Nergis” serisi, sakin gri-maviler ve asil vizon tonlarını içeriyor.

Atlas Tasarım Ekibi’nden evinize bir saksı Petunya güzelliği!

Atlas Halı, Petunya’nın yaşam alanınızı ısıtan sıcaklığını ve baharı anımsatan kokusunu evinize sunuyor. “Petunya” serisine ait halılar yağmurdan sonraki toprak kokusu gibi sizlere huzur verecek, doğal renklerin dengesi yaşam alanınıza ferahlık katacak.

 “Damla”  serisiyle yeni bir boyut!

Atlas Halı, kilimlerin hafifliğini, ışıltılı halıların güzelliği ile birleştirdi ve bu birleşimin sunduğu üçüncü boyutu da kullanarak desenlerde yeni bir estetik ve yepyeni vurgular elde etti. “Damla” serisinde tasarımlarıyla halıların resimsel dünyasına üç boyutlu zenginlikler katan Atlas Halı, elde edilen dekoratif dokuları, renkler dünyasının en şık grileri ve vizon tonları ile harmanladı. “Damla” serisi beyaz ve krem tonları ile tamamlanmış desenleriyle yaşam alanınıza yeni bir boyut kazandıracak. 

AKASYA 1832A ALBATROS 1308A KARMA 1822B

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top