Genel

Ses Kalitesini Arttıran İphone Kılıfı

Emre Çetinkaya – – Telefon kılıfları artık akıllı telefonların vazgeçilmez aksesuarlarından birisi haline geldi. Son zamanlarda birçok farklı, çılgın telefon kılıfı karşımıza çıkmıştı. Özellikle Kickstarter’da proje olarak ortaya çıkan kullanışlı Iphone kılıflarına LED aydınlatmalı Iphone kılıfından sonra AudioGlove Iphone kılıfı da eklendi. Ancak bu kılıf diğerlerinden farklı.

AudioGlove Iphone kılıfını diğer Iphone kılıflarından ayıran özelliği ise Iphone’un standart ses kalitesini 10 desibele kadar arttırmayı vaad ediyor olması. İlk izlenimlere göre bunu başarıyor da. Iphone 3G, Iphone 3GS, Iphone 4 ve Iphone 4S ile uyumlu çalışan kılıfı AudioGlove’un kendi internet sitesi üzerinden Iphone 4 ve Iphone 4S sürümünü 24,99$’a Iphone 3G ve Iphone 3GS sürümünü ise 34,99$’a sipariş verebiliyorsunuz.

Seri üretimi için Kickstarter’da destek bekleyen proje şuana kadar 6,289 dolar destek toplamış. 30,000 dolar hedefine ulaşması için 39 günü kalan projenin kısa sürede bu kadar destek toplaması, projenin hedefine ulaşmasının uzun sürmeyeceğinin habercisi.

Emre Çetinkaya – Teknokulis : http: //www.teknokulis.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir