Genel

Kral gibi hissetmenin günlük bedeli 700 TL

-Başkent’te işadamları ile yabancıların gözde mekanı N’evo Studios’ta

yeni dizayn edilen kral dairesinde günlük ücret 700 TL olarak belirlendi

-Konforun tüm ayrıntısının düşünüldüğü 130 metrekarelik dairede

konaklayanlar ev rahatlığı ile avangarde konforu bir arada buluyor

 

kral 2

 

Ankara – Alışılageldik otel anlayışına farklı bakış getiren N’evo Studios, 1+0, 1+1, teras odalar ve double suit seçenekleri yanında kral dairesi ile de krallara layık konaklama hizmeti sunuyor.

“Ev sıcaklığını otel konforu ile buluşturma” düşüncesiyle N’evo Studios’u inşa ettiklerini ifade eden NFN Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Öztürk, Ankara’da ilk kez uygulanan bu konsept içerisinde birçok alternatifi birarada sunduklarını, bunlar içerisinde kral dairesinin de kısa sürede büyük ilgi gördüğünü belirtti.

Diğer odaların gecelik konaklama ücreti 150 lira civarında iken, 130 metrekare toplam oturma alanı, 100 metrekarelik teras, oturma grubu, 4 kişilik yemek masası, yatak ve yemek odalarında LCD televizyonlar ve çok özel dizayn edilmiş camlı banyo bulunan kral dairesinde gecelik konaklama ücretini 700 lira olarak ilan ettiklerini ifade eden Öztürk, şunları söyledi:

“Her odası farklı zevklere hitap edecek çeşitlilikte dekore edilen N’evo Studios’ta buzdolabından mikrodalga fırına kadar ihtiyaç duyulabilecek herşey mevcut.  Odalarda temizlik, çamaşır, yemek, kahvaltı gibi hizmetlerin yanında özel araç ve şoför ihtiyaçları da karşılanabiliyor. Tüm mutfak eşyalarından jakuziye kadar her türlü ayrıntının düşünüldüğü kral dairesinde ise halılardan duvar kağıtlarına kadar çok özel malzemeler kullanıldı. Kral dairesinde konaklayacakların kendilerini özel hissetmeleri için hiçbir detay atlanmadı.”

Ahmet Öztürk, kral dairesi konseptinin Başkent’in yoğun trafiği olan elçilikler, iş dünyası kadar, balayı çiftleri, özel günlerini farklı ortamlarda geçirmek isteyenler için önemli bir açığı kapatacağını da kaydetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir