Genel

İstikbal ABD’li yatak devi ile anlaşma imzaladı

İstikbal, Therapedic yatak ile lisans anlaşması imzaladı. 1 Temmuz’dan itibaren İstikbal mağazalarında satışa sunulmaya başlanan Therapedic yataklar A plus bir konfor sunuyor.

Uyku teknolojisine ve konforuna yaptığı yatırımlar ve ayırdığı geniş Ar-Ge bütçesi ile pazar payında açık ara lider konumunda bulunan İstikbal, sağlıklı ve konforlu uyku için dev bir adım daha attı. İstikbal, yataklarında A plus konforu ve rahatlığı tercih edenler için yatak grubu ürünlerine ABD’nin seçkin yatak markası Therapedic yatağı ekledi. Türkiye’nin en iyi uykusu mottosu ile yatak üretim felsefesini özetleyen İstikbal, bu alandaki çıtasını da yükseltti.

750’yi aşkın yaygın satış noktası ile Türkiye’deki her eve ulaşan İstikbal, dünya çapındaki 300’ü aşkın mağazası ile de Therapedic lisanslı yatak konforunu tüketicileri ile buluşturuyor. Tüketicilerin yatak konusunda hassasiyetinden yola çıkarak yeni bir anlaşmaya imza attıklarını belirten Boydak Holding Mobilya Grubu Pazarlama Koordinatörü Bilal Uyanık, “ABD’nin yatak devlerinden Therapedic ile yapmış olduğumuz lisans anlaşması ile Amerikan konforunu tüketicilerimizin evine taşımayı amaç ediniyoruz. Bu gelişme ile birlikte daha huzurlu uykunun da şifreleri çözülmüş oluyor. Therapedic yatak ile katma değer sağlayan yatak segmentimize yeni bir yatak ekleyerek yelpazemizi de genişletiyoruz” dedi.

Therapedic serisi yataklar için özel olarak üretilen Hourglass sünger teknolojisi, içinde bulunan özel dolgu malzemeleri sayesinde, tüm gece boyunca omuz, kalça ve bel bölgenizi destekliyor, güne rahatlamış ve dinlenmiş bir şekilde uyanmanıza yardımcı oluyor. Therapedic yatak konforunu tanımak için İstikbal satış noktalarına uğramanız yeterli.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir