Genel

Hollywood starlarının gözdesi Fatburger İstanbul’da

Amerika’nın dünyaca ünlü hamburger zinciri, Tünel Meydanı’nda

Hollywood starlarının gözdesi Fatburger İstanbul’da

 1952 yılından bu yana, adı Hollywood ile özdeşleşmiş bir marka olan Fatburger artık İstanbul’da. Fatburger, Chicken Sandviç, BBQ Fatburger gibi tadına doyulmaz lezzetlerini, İstanbullu hamburger tutkunlarının damak tadına sunuyor. Üstelik kendi hamburgerinin içeriğini kendi damak zevkine göre belirleyebilme avantajıyla…   

 

 Beastie Boys Los Angeles’a gittiğinde orada yemek yiyor, Ice Cube adına şarkılar yazıyor, Kanye West, Montel Williams, Magic Johnson ve Queen Latifah ise restoranlarını işletiyor. Bu ünlü Hollywood yıldızları, Lovie Yancey’nin 61 yıl önce yarattığı lezzeti bugün şarkılarına taşıyor. 1952’den bu yana, ürünlerini ilk günkü lezzetine bağlı kalarak hazırlayan Fatburger’in Los Angeles restoranları adeta birer yıldızlar geçidi görünümünde.

 

Afro-Amerikan kültürünün vazgeçilmez bir parçası olan Fatburger, 60 yıldan uzun bir süre içerisinde, kurulduğu California’nın sınırlarını aşarak dünyanın 28 ülkesine yayılmış 130’dan fazla restoranıyla hizmet veren bir marka haline geldi. Restoranlar, jukebox’lardan duyulan hafif tondaki melodileri, taptaze ızgara kokularının yayıldığı ortamı ve nostaljik dekorasyonuyla, 1950’lerin California’sını bulundukları ülkelere taşıyor.

Ve Fatburger İstanbul’da

Enfes hamburger geleneğini dünyanın dört bir yanına taşımış olan Fatburger, 28 ülkenin ardından İstanbul, Tünel Meydanı’nda hizmete girdi. Böylece Fatburger, açtığı restoranla California nostaljisini, Pera’nın bu eski meydanının nostaljik ortamına taşımış oldu. Marka, bu restoranla “daha da lezzetli” konseptini Türkiye’deki hamburger tutkunlarıyla buluşturuyor.

Fatburger_Tunel (1)Fatburger_Tunel (4)

Kocaman hamburgerlerin ve hiç bitmeyen içeceklerin adresi

Fatburger, 60 yıldan uzun bir süredir misafirlerine en büyük ve enfes hamburgeri sunuyor. Nefis hamburger ekmeğinin arasında, Fatburger’in tadına doyum olmaz hamburger köftesi, relish sos ve hardal gibi birbirinden lezzetli malzemeler kullanılarak hazırlanan Fatburger ürünleri, unutulmaz bir yemek deneyimi sunuyor.

 

Ayrıca, Fatburger restoranlarında içecek bardaklarınız hiç boş kalmıyor. Fatburger, satın aldığınız içeceği, yemeğiniz boyunca defalarca yenileme olanağı sunuyor. Fatburger’in kocaman hamburgerlerini bitirene kadar, içecek bardaklarınızı istediğiniz kadar doldurabilirsiniz.

 

Hamburgerinin malzemelerini kendin belirle!

Fatburger’in misafirlerine sunduğu en önemli avantajlardan biri ise, herkese kendi hamburgerini kendi damak zevkine göre hazırlama olanağı vermesi. Fatburger’i tercih edenler, hamburgerlerinin içeriğini kendileri belirliyor. Fatburger’in Chicken Sandviç, BBQ Fatburger, Mantarlı Swiss Fatburger ve daha birçok klasikleşmiş lezzeti, kişiye özel malzemelerle yüzde 100 lezzet deneyimi sağlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir