Genel

B&G STORE OKUL ALIŞVERİŞİNDE SAĞLIKLI ÜRÜN SEÇİMİNİ ÖNERİYOR

Türkiye’de ve dünyada çocuk modasına yön veren tasarımlarıyla dikkat çeken B&G Store; kanserojen ve alerjen içermeyen boya ve diğer malzemeleriyle, insan ve çevre dostu tavrından ödün vermiyor. Tüm ürünlerini EKO-TEX 100 standartlarına sahip koşullarda imal ettiren B&G Store, uluslararası geçerliliği olan Oeko Tex sertifikasıyla da insan ve çevre sağlığına duyarlı bir marka olduğunu tescillemenin gururunu yaşıyor.

Oeko Tex sertifikası nedir?

Oeko Tex 100, tekstilde tüm üretim aşamalarını içine alan, bağımsız bir denetim ve sertifikasyon sistemidir. Bu sistem; ham haldeki ve renklendirilmiş iplikler, dokumalar ve örgüler; her çeşit ev tekstili, nevresim takımları, giysiler, havlular ve tekstil ürünü oyuncakları kapsamaktadır. Uluslararası geçerliliği olan Oeko Tex 100 sertifikasyon sistemi; tüketicileri yasal olarak izin verilmeyen kanserojen boyalara, ağır metallere, haşere ilaçlarına, alerjik boyalara karşı koruyarak; kanser, astım, alerji gibi hastalıkların insan sağlığına karşı tehdit oluşturmasına engel olur.

B&G Store mağazalarında satılan tüm markaları siz de güvenle kullanabilir, çocuğunuzun stilini sağlığından ödün vermeden tamamlayabilirsiniz.

 

www.bgstoreonline.com

www.bgstore.com.tr

b&g store b&g-store bg store tyess etek 109, gömlek 99 TL bgstore-bg baby 149 TL bgstore-firstline 109,50 TL bgstore-riccione 149 TL bgstore-riccione 199 TL- riccione

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir