Genel

AVON İLE ERKEKLER TATİLE ÇIKMAYA HAZIR

Türkiye’nin önde gelen kozmetik markası AVON, erkeklerin tatildeki temel ihtiyaçlarına özel paket hazırladı. Benzersiz kokularıyla AVON Full Speed Parfüm, AVON Senses Amazon Duş Jeli ve AVON On Duty Roll-On Deodorant, yaz tatilinde erkeklerin kendilerini çok ferah hissetmelerini sağlıyor.

Tatil sezonu açıldı, AVON erkeklere özel tatil seti hazırladı. AVON’un erkeklerin tatildeki temel ihtilaçlarını göz önünde bulundurarak oluşturduğu özel paket ile erkekler yazın harika zaman geçirecek.

 AVON’un erkekler için yaz paketinde AVON Full Speed Intense EDT ya da Full Speed Adrenaline EDT parfüm, AVON Senses Amazon duş jeli ve AVON On Duty Roll-On deodorant bulunuyor. AVON Full Speed Parfüm, hız tutkunu ve enerjisi ile büyüleyici erkeklerin tercihi oluyor. Aromatik meyve kokularını birleştiren AVON Full Speed’in üst notalarında kullanılan limon aroması parfüme heyecan katıyor.

 AVON On Duty Antiperspirant Roll-On Deodorant, 24 saate kadar ter kokusuna karşı koruma sağlıyor.* Ferah ve erkeksi kokusuyla erkeklerin tüm gün boyunca ferah ve taze hissetmesine olanak veriyor.

AVON Senses Amazon Duş Jeli, odunsu kokusuyla dikkat çekiyor. pH dengeli ürün formülüyle cilde enerji veriyor.

AVON Erkekler İçin Yaz Paketi, 35,90 TL.

 

*(*Deodorant Etkinlik Çalışması.)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir