Genel

Arçelik’ten Ramazan ve Bayram İçin Sağlıklı Pişirme Seçenekleri

Arçelik, Ramazan ayı ve Ramazan Bayram sofralarında sağlıklı yiyecekler için birbirinden üstün özelliklere sahip pişirme seçenekleri sunuyor. Az yağla mükemmel sonuçlar veren kızartma aparatlı Arçelik Fritto ankastre fırın ve sağlıklı ızgaralar pişirmeye olanak sağlayan Arçelik ocak ve fırınları Ramazan ayında ve bayramda sevdiklerinize harika lezzetler hazırlarken hayatınızı kolaylaştıracak.  

 

Arçelik Fritto Ankastre Fırın

Arçelik Fritto Ankastre Fırın, içerisinde bulunan kızartma aparatı sayesinde taze patates kızartmada konvansiyonel fritözlere göre 13 kata varan düşük yağ oranı ile pişirme yapıyor. Yaklaşık 4 litre hacimde 4 kişilik patates kızartma, mısır patlatma, kestane kızartma, 6 adet tavuk baget pişirilebilme kapasitesine sahip fırının kızartma aparatı bulaşık makinesinde yıkanabiliniyor. Özel hareketli motoru sayesinde pişirme yapılacak olan yiyeceğin her tarafı da eşit pişmiş oluyor.

 

Önceden sadece 1 kaşık yağ ile yağlanmış patatesler, fırın içine takılan kızartma aparatının içerisine yerleştiriliyor. Uygun pişirme fonksiyonu seçilince; çalışmaya başlar başlamaz kızartma aparatı dönerek homojen bir şekilde kızartmaya başlıyor. Optimize edilmiş dönme hareketi ile yiyeceklerde en uygun çıtırlık, renk ve tat sağlanıyor.

 

12 fonksiyonu bulunan elektronik kumandalı bu teknoloji harikası fırın, aynı anda 3 farklı yemeği kokuları ve tatları karışmadan pişirme imkanı sağlayan 3D Cooking özelliğine sahip. Stoperli menteşe sistemi sayesinde fırın kapağı yavaş kapanarak çarpma sesini engeller. Kapağın ömrünü uzatır.  Ön kapak açıldığında otomatik yanan fırın aydınlatması gibi özellikleri bulunan Arçelik Fritto Ankastre Fırın ‘Sıcak Tutma Özelliği’ ile yiyecekleri pişirdikten sonra istenilen süre boyunca sıcak tutma imkanı sunuyor. Elektronik fırın ekranı; otomatik olarak ayarlı hızlı ısıtma özelliği (Booster), özel pizza fonksiyonu, yavaş pişirme özelliği ile yiyecekleri güveç tadında pişirme imkanı sunuyor. A enerji sınıfından %28 daha az enerji tüketen Arçelik Fritto Ankastre Fırın, düz fırın iç bölmesi, back clear katalitik arka duvar temizleme sistemi ve parmak izi bırakmaz özellikleri ile de öne çıkıyor.

 

Ürün Fiyatı: 1686 TL

 

9314 F / F DG Solo Fırın

Turbo pişirme özelliği bulunan Arçelik dört gözlü ocak kolay temizlenebilen komple cam iç kapağıyla son derece pratik bir kullanım sunuyor. Gaz emniyet sistemi, otomatik çakmak, fırın içi aydınlatma ve tel ızgarasına sahip, A enerji sınıfından %10 daha tasarruflu Arçelik fırının, 2 adet standard ve 1 adet küçük emaye tepsisi bulunuyor

 

Ürün Fiyatı: Ramazan Ayına özel 499 TL (Normal fiyatı 699 TL)

9314 F_0245 MF 26 BK patatesfirink

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir