Genel

10 Bin Kişiye İlahi Konseri

Mardin Belediyesi tarafından, Dara Anfi Tiyatro alanında organize edilen Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında sanatçı Abdurrahman Önül, 10 bin kişilik kalabalığa ilahi konseri verdi. Yaklaşık iki saat sahnede kalan Önül, 18 parça eser seslendirirken,

Abdurrahman Önül, söylediği ilahilerle alanı dolduran yaklaşık 10 bin kişiye ilahi söylerken, izleyenlerin de ilahilere eşlik etmeleri konserin unutulmaz anları arasında yerini aldı.

Konseri izlemeye gelen Mardin Belediye Başkanı Mehmet Beşir Ayanoğlu, Ramazan ayı boyunca Dara Anfi Tiyatrosu’nu etkinlik alanı olarak kullanacaklarını belirterek, “Vatandaşların rahat, huzurlu ve güzel bir Ramazan ayı geçirmeleri için tüm çalışmalarımız devam ediyor. Ramazan ayında oluşan atmosfer Mardin’e ayrı bir anlam katıyor. Tüm halkımızı farklı bir Ramazan yaşamak için bu etkinliklere davet ediyoruz. Ramazan ayı boyunca, her Cumartesi günü aynı yer ve aynı saatte tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz.” dedi.

Konseri, kendisine ayrılan yerde izleyen Mardin Belediye Başkanı Mehmet Beşir Ayanoğlu, daha sonra oturduğu yerden kalkarak tribünlere, seyircilerin arasına gitti, eşi Fahriye Ayanoğlu ile birlikte vatandaşlarla sohbet etti. Kendisine sorunlarını ileten vatandaşların isteklerini not eden Başkan Ayanoğlu, konseri izlemeye gelenleri selamladı, isteyenlerle birlikte hatıra fotoğraf çektirdi. Özellikle çocukların belediye başkanı ile fotoğraf çekmek için yarışmaları ise dikkat çekti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir