Genel

Orucu Bozmayan Soğuk Terapi Bandı

Birçok kişinin hayatında mutlaka çekilmez baş ağrıları ile kıvrandığı olmuştur. Bu anlarda, biraz olsun rahatlamaya destek olsun diye alnınıza koyduğunuz ıslak bezler, soğuk şişeler, buz torbaları artık tarih oluyor. Orucu bozmadığı onaylanmış olan “StopEver – Migraine & Headache Cooling Patch” Soğuk Terapi Bandı, alnınıza yapıştırdığınızda 6 saate kadar serinletici etkisini koruyan özelliği ile sizi uğraştırmadan rahatlamanıza yardımcı oluyor.

Orucu bozmadığı onaylanmış olan “StopEver – Migraine & Headache Cooling Patch” Soğuk Terapi Bandı, migren ve baş ağrısı sorunu çeken yetişkinlerin rahatlamalarına yardımcı oluyor. Herhangi bir ilaç içermeyen “StopEver – Migraine & Headache Cooling Patch” Soğuk Terapi Bandı’nın herhangi bir yan etkisi de bulunmuyor.

Sürekli desteklemek zorunda olduğumuz buz torbalarına kıyasla kolayca yapıştığı ve kaymadığı için çok pratik olan Soğuk Terapi Bandı 5.5 ph değeri ile cilde dost ve anti-alerjik olma özelliğini taşıyor. Çıkarılırken canınızı yakmayacak ve iz bırakmayacak yapıda olan “StopEver – Migraine & Headache Cooling Patch” Soğuk Terapi Bandı gününüzü kabusa çevirebilecek baş ağrılarına karşı rahatlatıcı bir etkide bulunmaya yardımcı oluyor.

“StopEver – Migraine & Headache Cooling Patch” Soğuk Terapi Bandı’nı tüm eczanelerde ve Migros, Macrocenter, Gratis, Rossmann, A101, Şok, Real mağazalarında bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir