Genel

MERYEM UZERLİNİN KAÇIŞ NEDENİ BELLİ OLDU

Meryem Uzerli’nin psikolojik sorunlarını bahane ederek Almanya’dan dönmemesinin asıl nedeni su yüzüne çıktı.

Ünlü oyuncu Meryem Uzerli’nin psikolojik sorunlarını bahane ederek Almanya’dan dönmemesinin asıl nedeni su yüzüne çıktı.

Meryem Uzerli, Almanya’ya gitmeden önce çok çalışıp az kazandığından yakınıyor olması ile dikkatleri çekmişti. Maddi anlamda bir isyan içerisinde olduğu fark edilen Meryem Uzerli, her ay olduğu gibi düzenli olarak bu ay da Almanya’ya ziyarete gittik. Ancak bu kez geri dönmeyeceğini bildiren ve psikolojik sorunları olduğunu söyleyen genç oyuncu, kendisine Tükenmişlik sendromu tanısı konulduğu haberi ile de dikkatleri üzerine çekmişti. Ancak olayların arkasındaki asıl sebep ortaya çıktı. Meryem Uzerli’nin Almanya’dan dönmüyor olmasında, Tims Yapım sahibi Timur Savcı ile yaşadığı para anlaşmazlığı asıl sebep gözüküyor.

Genç oyuncu hatırlandığı gibi geçtiğimiz günlerde kendisine zengin denilmesine karşı çıkmış ve Arap ülkelerinde gösterime giren dizilerinden kendisine bir para verilmediğini dile getirmişti. Bir bakıma fakirlik edebiyatı yapmakla suçlanan Meryem Uzerli’nin aslında çok haklı olduğu ortaya çıktı. İddialara bakılırsa Timur Savcı diziyi Arap ülkelerine satmaya başladı. Yapılan satış anlaşmalarının ardından dizinin Kanuni’si Halit Ergenç’e 1 buçuk milyon lira ödeme yapan Timur Savcı, neredeyse bir serveti başrol oyuncusuna verdi. Bunun üzerine olaydan haberdar olan Meryem Uzerli de, başrol oyuncusu olduğu için kendisine de bu satıştan pay verilmesini istedi. Tüm ısrarlarına rağmen yapım şirketinden olumsuz yanıt alan ünlü oyuncu da yapılan haksızlık nedeniyle çareyi Almanya’ya kaçmakta buldu.

Kendine de Halit Ergenç gibi ödeme yapılmasını isteyen ünlü oyuncu, olumsuz yanıtlar alınca yapılan haksızlık karşısında sinirlerini kontrol altına alamadı. Yaşananlar nedeniyle içerisinde çalışma isteği de kalmayan ünlü oyuncu habersizce Almanya’ya gitti ve psikolojik sorunlarını bahane ederek Muhteşem Yüzyıl ekibini zor durumda bıraktı. Bir bakıma kendisine yapılanların öcünü alan Meryem Uzerli, bundan sonra Tims Yapım ile neler yaşayacak merak ediliyor.

haberler.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir