Genel

Meryem Uzerli yeniden Elidor’un yüzü

Meryem Uzerli yeniden Elidor’un yüzü – Pudra.com

Pudra.com
13.02.2015

Elidor, 2015 iletişim çalışmalarına Meryem Uzerli ile devam ediyor. Güzelliği, samimiyeti, doğallığı ile çok sevilen Meryem Uzerli’yi artık sık sık ekranlarda göreceğiz.

 meryem uzerli elidor marka yuz 2015 sac guzellik mkl

5 yıldır Türkiye’nin en sevilen saç bakım markası seçilen Elidor, 2015 iletişimine Meryem Uzerli ile devam ediyor. “Bu sevgi devam ediyor” mesajıyla, Berlin-İstanbul hattında çekilen reklam filminde Meryem Uzerli sempatik tavırlarıyla dikkat çekiyor. Çekimler sırasında ünlü yıldızın sürekli koştuğunu görüyoruz.

meryem uzerli marka yuz 2015 elidor sac guzellik

Elidor’la ekranlara dönüş yapan Meryem Uzerli, Berlin’de başlayan ve Türkiye’ye uzanan reklam filmi çekimlerinde hem yorgunluğu hem de eğlenceyi bir arada yaşadığını söylüyor. 2 yıldır süren özlem dolu bekleyişin nihayet sona erdiğini anlatan Meryem Uzerli “Çekimlere Berlin’de başladık. Berlin’in ikonik olarak adlandırılacak çok özel yerlerinde çekimler yaptık. Yaşadığım yer olduğu için söylemiyorum ama Berlin gerçekten dünyanın en güzel şehirlerinden biri. Ama filmde de gördüğünüz üzere kalbimin sesini dinlediğimde bulunmam gereken yerin İstanbul olduğunu biliyorum.” dedi. Elidor’un 2015 planında daha birçok farklı sürprizler yer alıyor.PUDRA’YI TAKİP EDİN

EN ÇOK OKUNANLAR

EN YENİLER

http://www.fashionface.com.tr/wp-content/uploads/1423961305_www.pudra.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir